BACHLEDA HOTEL WERSAL | BACHLEDA RESORT ZAKOPANE

Tetmajera 16, Zakopane

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Bachleda Resort obejmuje znany Bachleda Hotel Wersal - oferujący wygodne pokoje, miłą obsługę i kameralną atmosferę oraz pięciogwiazdkową Bachleda Residence.

Bachleda Hotel Resort  zlokalizowany jest w samym centrum miasta, blisko kultowych Krupówek. Hotel położony jest w ścisłym centrum Zakopanego, ok 1,5 km od Dworca PKP i PKS.

Sale konferencyjne:  2 stylowe sale konferencyjne z możliwością elastycznej aranżacji. Misternie zaprojektowane wnętrza inspirowane tradycją stanowią doskonałą oprawę zarówno dla ważnych uroczystości, jak i biznesowych spotkań.

Dodatkowe atuty:  W REZYDENCJI do dyspozycji Gości oddano124 pokoje oraz 4 apartamenty o najwyższym standardzie. W HOTELU WERSAL znajde się 45 komfortowych pokoi.

Pokoje charakteryzują się oryginalnym wystrojem, łączącym nowoczesną funkcjonalność z ciepłem naturalnych materiałów i urokiem zakopiańskiego wzornictwa.

Restauracja La Prima posiada bardzo elegancki wystrój oraz znakomitą włoską kuchnię.

Europejska to położona w samym sercu Zakopanego klubokawiarnia, gdzie napić się można znakomitej aromatycznej kawy, wyselekcjonowanych alkoholi, zjeść smaczne przekąski czy wyśmienite ciasta.

W strefie Spa & Wellness Bachleda Resort, znajdują się: basen, jacuzzi, kompleks saun, gabinet zabiegowy oraz sale ćwiczeń. Jest to idealne miejsce na odpoczynek po męczącym spotkaniu,  podróży lub po całodziennej aktywności na stokach narciarskich.

Jeśli uznasz, że ten obiekt mógłby odpowiadać Twoim oczekiwaniom - poproś Konflinx o wycenę Twojego wydarzenia w tym miejscu!

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()