Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel

plac Kossaka 6, Kraków


O obiekcie


Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery by Sofitel, to jedno z najbardziej luksusowych miejsc na mapie Krakowa, znajdujące się zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego. Hotel mieści się w XIX-wiecznej kamienicy, przy Placu Juliusza Kossaka 6, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu.

Sale konferencyjne: sala o powierzchni 60 mkw. mieszcząca do 45 osób w ustawieniu kinowym, wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipcharty, sterowaną klimatyzację oraz szybkie łącze internetowe. Wystrój wnętrza nawiązuje do angielskiej biblioteki ze stylowo rzeźbionymi meblami, wygodnymi krzesłami oraz kominkiem.

Dodatkowe atuty: 64 luksusowych pokoi z apartamentami dla około 128 osób, wyposażone w klimatyzację, TV, Internet, minibar, biurko, eskpres Nespresso, kosmetyki Christiana Lacroix, telefon i sejf. Wszystkie pokoje mają powierzchnię 24 m2 i są wyposażone w klimatyzację, 43-calowe telewizory, biurko do pracy, ekspres do kawy, suszarkę, żelazko. Ponadto we wszystkich łazienkach znajdują się komfortowe wanny.
Hotel zaprasza do dwóch restauracji: W Gavi króluje wyrafinowany smak i wyborna kuchnia w stylu fine dinning. Opus Lounge Bar to ekskluzywne i wyjątkowe miejsce ukryte pod zabytkowym sklepieniem. Każdy Gość może spróbować tu mocnych trunków.

Ponadto: luksusowa strefa SPA  z  basenem inspirowanym stylem art déco,  saunami: suchą i caldarium, nowoczesne centrum fitness.

Jeśli chciał/abyś, aby Konflinx bezpłatnie zaprezentował Tobie ofertę cenową Twojego wydarzenia w tym miejscu, napisz do nas! Z przyjemnością wrócimy do Ciebie z czytelnym obrazem oferty!

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel

Empty conference room image