Belmonte Hotel & Resort

Piękna 23 , Krynica-zdrój


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel Belmonte Krynica-Zdrój znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski, u podnóża Góry Krzyżowej, kilka minut do centrum miasta.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne, które pomieszczą od 18 do 165 osób w ustawieniu teatralnym. Dwie większe można połączyć w jedną przestrzeń na konferencje dla 500 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Dodatkowe atuty:  251 komfortowych i stylowych pokoi i apartamentów, z widokiem na panoramę górską lub zazielenione, hotelowe patio. W pokoju znajdują się łóżka z wysokiej jakości materacami gwarantującymi spokojny sen, eleganckie łazienki z prysznicem zaprojektowane w trosce o każdy najdrobniejszy szczegół oraz tarasy.

Hotel organizuje: szkolenia narciarskie, kajakarstwo górskie, rafting, rowery, quady, samochody terenowe, strzelnicę myśliwską, biegi w górach, warsztaty z zumbą i salsą, warsztaty winiarskie, kucharskie, barmańskie, degustacje whisky, miodów pitnych, biesiady góralskie, kuligi, gry terenowe, gry detektywistycznie i wiele więcej.

Restauracja Aura czerpie z tradycji międzynarodowej kuchni górskiej, gdzie typowe dania alpejskie, uzupełniają regionalne potrawy Beskidu Sądeckiego, gór Małopolski, Czech i Słowacji.

W Hotelu dostępne są miejsca garażowe w podziemnym parkingu.

Jeśli uważasz, że ten obiekt spełni Twoje oczekiwania -napisz do Konflinx - z przyjemnością przygotujemy Tobie kompleksową ofertę na wyjazd Twojej firmy.

 

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna Belmonte Hotel & Resort

Kino
500
Empty conference room image