Best Western Hotel Edison

Baranowo 2, Baranowo

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Best Western Edison położony jest w otoczeniu przyrody, w spokojnej okolicy nad jeziorem Kierskim. Usytuowany zaledwie 7 km od lotniska Poznań-Ławica, o 12 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i o 14 km od centrum Poznania.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne, wszystkie z dostępem do światła dziennego. Wyposażenie sal:  ekran, rzutnik multimedialny, mikrofon, nagłośnienie, flipchart, dostęp do sieci Wi-Fi.

Dodatkowe atuty: 54 pokoi 1- i 2-osobowe oraz apartament. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się telewizor, łazienka wraz z kosmetykami, suszarką oraz klimatyzacją w większości pokoi. 

Restauracja Lumière poleca wybór dań z polskiego mięsa, m.in. grillowane steki z sezonowanej wołowiny, dojrzewającej na oczach gości w przeznaczonych specjalnie do tego procesu szafach.

Własna winnica Edison założona została w 2017 roku nasadzeniami 4 szczepów winogron: solaris, muscaris, riesling oraz pinot noir. Całkowita powierzchnia winnicy wynosi 0,31 ha. Pierwsze zbiory winogron odbyły się w 2020 roku i z tego roku pochodzą też pierwsze wyprodukowane wina.

Edison Festival – Taste The Music to muzyczne spotkanie nad Jeziorem Kierskim w rytmach wysmakowanych dźwięków przebojów. użym terenem piknikowym z całorocznym, klimatyzowanym namiotem biesiadnym o powierzchni 450 m2. Namiot połączony jest z wolnostojącym, wyposażonym w zaplecze kuchenne i sanitarne grillowiskiem. Obiekty te umożliwiają organizację nawet kilkusetosobowych festynów plenerowych, pikników, piwnych biesiad oraz imprez firmowych. Oferta wynajęcia terenu piknikowo-grillowego obejmuje: ogrodzony i oświetlony teren, wynajęcie klimatyzowanego namiotu o powierzchni 450 m2, wynajęcie zadaszonego grillowiska z sanitariatami, energię elektryczną, sprzątanie w trakcie imprezy oraz po imprezie.

Ten obiekt z pewnością spełni najbardziej wysokie wymagania przygotowywago przez Ciebie eventu firmowego – Konflinx z przyjemnością dostarczy Tobie pakiet informacji ofertowej.

Cechy obiektu

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Tesla
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
120
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()