Biały Pałac Palczew

Palczew-parcela 21, Palczew-parcela


O obiekcie


Biały Pałac w Palczewie -  zespół pałacowo-parkowy o powierzchni ponad 5 hektarów, zachwyca swoją urodą i zielenią. Również historia obiektu jest bardzo ciekawa,  sięga ona XIX wieku. Zlokalizowany w dolinie Pilicy oraz  – zaledwie 60 kilometrów od Warszawy. Dzięki temu jest on idealnym miejsce na zorganizowanie kameralnego szkolenia czy też imprezy biznesowej.

3 sale konferencyjne: 

  1. Konferencyjna - dla 50 uczestników szkoleń, warsztatów i konferencji, zachowując swobodę poruszania się. Prelegenci mogą korzystać z rzutnika multimedialnego, flipchartu oraz tablic suchościeralnych wyposażonych w niezbędne materiały biurowe.
  2. Restauracyjna - dla grup do 60 osbób
  3. Sala Parkow - dla grup do 170 osób

W okresie wiosenno-letnim istnieje również możliwość zorganizowanie konferencji w plenerze. Tereny zielone wokół obiektu liczą aż 5 hektarów, tym samym stanowią idealne miejsce, by wyjść poza szablon i przygotować bankiet na świeżym powietrzu.

Dodakowe atuty: do dyspozycji gości oddanych jest 15 pokoi, które mogą zapewnić 36 miejsc noclegowych. Wszystkie wyposażone są w łazienki i TV. Z każdego pokoju roztacza się także piękny widok na otaczający park. Dzięki temu, że obiekt nie jest duży, świetnie sprawdzi się jako miejsce kameralnych spotkań czy też imprez integracyjnych. Z powodzeniem można zarezerwować cały obiekt na wyłączność i nie martwić się o niechcianych gości.

W Białym Pałacu znajduje się także restauracja, serwująca dania kuchni regionalnej i europejskiej. Dużym plusem jest wykorzystywanie do tego produktów regionalnych, ekologicznych, własnych wypieków i przetworów. Menu, które dostępne jest w restauracji, uwzględnia również potrzeby osób na diecie bezglutenowej i wegetariańskiej. Miejsce to świetnie sprawdzi się do organizacji nie tylko uroczystości rodzinnych, ale również firmowych bankietów. Oddane do dyspozycji gości sale: Restauracyjna, Balowa i Parkowa, zapewniają komfortową przestrzeń do zabawy, z zachwycającym widokiem na park.

Okolice Białego Pałacu są idealne do wypoczynku po dniu wytężonej pracy umysłowej na szkoleniu czy konferencji. Rozciągająca się wokół Dolina Pilicy, z pobliskimi sadami jabłoniowymi, łąkami i wrzosowiskami to teren, który zachwyca o każdej porze roku. Świetną rozrywką, która sprawdzi się podczas wyjazdu integracyjnego, jest spływ kajakowy Pilicą.

Jeśli chciał/abyś, aby Konflinx bezpłatnie zaprezentował Tobie ofertę cenową Twojego wydarzenia w tym miejscu, napisz do nas! Z przyjemnością wrócimy do Ciebie z czytelnym obrazem oferty!

 

Cechy obiektu

Spa
Blisko lasu
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi

Szczegóły

Łóżka

36

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna

Kino
50
Empty conference room image

Sala Restauracyjna

Kino
60
Empty conference room image

Sala Parkowa

Kino
170
Empty conference room image