Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Gdańska 187, Bydgoszcz

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze to nowoczesna hala targowo – wystawiennicza z częścią biurowo – konferencyjną o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 16 499 m2.

Obiekt jest położony w północnej części Bydgoszczy w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Nieopodal przebiega droga krajowa nr 5 czyli trasa Poznań – Trójmiasto.

Przestrzeń wystawiennicza to prawie 11 000 m2. powierzchni ekspozycyjnej, którą można łatwo podzielić na trzy niezależne segmenty za pomocą elektrycznych ścian mobilnych.

Na zaplecze konferencyjne składają się: 4 sale mogące pomieścić do 720 osób. Wystrój sal utrzymany jest w konwencji 4 pór roku i cechuje się inną kolorystyką. Tutaj organizowane są m. in. konferencje, sympozja, pokazy i prezentacje. Sale konferencyjne zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów oraz uczestników. Zachowane są najwyższe standardy użytkowania.

W obiekcie znajduje się strefa VIP - dwa niezależne, luksusowe, prawie 50-metrowe apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami.

Główne wejście jest nowocześnie zaaranżowane i wyposażone w najnowsze instalacje, sprzęty i urządzenia technologiczne takie jak system kontroli dostępu oraz system biletowania. Nad wejściem głównym usytuowane jest przestronne Lobby o powierzchni 380m², które nadaje się do organizacji bankietu lub przerwy kawowej.

Część targowa jest całkowicie przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Posiada sąsiadujące z zapleczem cateringowym lobby oraz parking na 650 samochodów.

Napisz do Konflinx klikając "wyślij zapytanie" jeśli uważasz, że warto sprawdzić ofertę cenową oraz dostępność BCTW na Twój firmowy event!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

WiFi

Szczegóły

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

Wiosna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
300
Klasa
144
Podkowa
64
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()