Centrum AZS Wilkasy

Olsztyńska 38, Wilkasy

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Giżycku to miejsce wyjątkowe. Położony w samym centrum Krainy Wielkich Jezior, zachwyca krajobrazem. Jest to idealne miejsce dla osób, które kochają wodę i lubię łączyć przyjemne z pożytecznym. Każde wydarzenie biznesowe nabierze tutaj wyjątkowego charakteru. Profesjonalna obsługa i malownicza sceneria to gwarancja udanego pobytu.

Sale konferencyjne:  4 sale konferencyjne, w pełni wyposażone i przygotowane do organizacji różnego rodzaju szkoleń i sympozjów. Wszystkie posiadają profesjonalny sprzęt, niezbędny do każdego wystąpienia. Doświadczony personel zapewnia niezbędną pomoc w planowaniu i realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego wydarzenia. Szeroki wybór sal sprawi, że każdy znajdzie tu miejsce idealne do swojego celu. Dużym atutem Ośrodka w Wilkasach, jest też rozległy teren wokół hotelu. Umożliwia on w sezonie organizacją dużych wydarzeń plenerowych, z kilkoma punktami gastronomicznymi.

Dodatkowe atuty: Przestronne i eleganckie wnętrza wyposażono w wygodne meble, gwarantują odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Zdecydowana większość z dostępnych pokoi posiada również widok na jezioro. Dla osób zainteresowanych zorganizowaniem tu konferencji przygotowano specjalne pakiety, obejmujące w kompleksowy sposób wszystkie niezbędne usługi, z noclegiem włącznie.

Na miejscu znajduje się restauracja serwująca pyszne dania kuchni regionalnej. Wyselekcjonowane składniki i świeże warzywa sprawiają, że oferowane posiłki przypadną do gustu wszystkim gościom. Będą również stanowić świetne uzupełnienie każdego biznesowego wydarzenia. Menu w takich przypadkach ustalane jest indywidualnie. Dzięki niezwykłej funkcjonalności zarówno samej restauracji, jak i sal konferencyjnych, można zorganizować tu wydarzenia szkolenia dla kameralnej grupy, oraz konferencje na ponad 200 osób.

Ośrodek w Wilkasach to świetne miejsce do organizacji imprez integracyjnych dla pracowników. W sezonie letnim istnieje możliwość przygotowania biesiady na świeżym miejscu w Mazurskiej Wiosce Grillowej. Z kolei zimą, uczestników integracji czy szkolenia z pewnością zachwyci kulig połączony z ogniskiem. Na miejscu istnieje także możliwość organizacji zawodów sportowych, zajęć typu quady czy paintball, a także wieczorów tematycznych i wycieczek krajoznawczych.


Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu dodaj go do listy zapytań. Konflix zweryfikuje czy spełni on Twoje oczekiwania!

 

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()