Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****

Henryka Sienkiewicza 30, Płock

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Hotel Herman to czterogwiazdkowy obiekt, który mieści się w zabytkowej, klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta. Jest najwyżej ocenionym hotelem w Płocku dzięki wyśmienitym potrawom serwowanym w Restauracji Książęcej oraz nowoczesnym i funkcjonalnym salom konferencyjnym, które robią ogromne wrażenie.

Sale konferencyjne: 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą ok. 370 osób. Do dyspozycji pozostaje wysokiej klasy sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, który pozwala przeprowadzić spotkanie na najwyższym poziomie.

Dodatkowe atuty: 43 miejsca noclegowe w komfortowych i stylowo urządzonych pokojach, wyposażonych w niezbędne sprzęty i wygodne meble. Pomieszczenia te są gwarancją udanego wypoczynku i relaksu.

Parking z 45 miejscami postojowymi, a także piękny ogród z zadaszoną altaną i placem zabaw. Można tu zorganizować np. przyjęcia okolicznościowe na świeżym powietrzu.

Znajdująca się w hotelu Restauracja Książęca to miejsce, w którym spróbować można autorskich dań przygotowanych przez Szefa Kuchni, Tomasza Wereszczyńskiego. Sporządzone ze składników najwyższej jakości dania zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Restauracja Książęca świadczy również wysokiej jakości usługi cateringowe. Kompleksowo obsługuje  jubileusze bankiety, imprezy firmowe obiady, serwisy kawowe

W piwnicach Hotelu HERMAN**** znajduje się też klimatyczna Winiarnia, z szerokim wyborem win i alkoholi.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konlinx! Zapraszamy do kontaktu.

 

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

43

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Tumska
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
Klasa
60
Podkowa
56
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()