Chochołowy Dwór

Jana III Sobieskiego 54A, Jerzmanowice

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Chochołowy Dwór położony jest w Jerzmanowicach, pośrod malowniczych krajobrazów Ojcowskiego Parku Narodowego. Zlokalizowany jest przy drodze krajowej 94, w odległości 15 kilometrów od Krakowa.

Sale konferencyjne: przestronna, elegacka, klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na ogród, mogąca pomieścić do 350 osób. Chochołowy Dwór to nie tylko doskonałe miejsce na organizację szkoleń i konferencji, ale także wyjątkowe miejsce na odpoczynek po pracowitym dniu, integrację z zespołem czy spotkanie w luźnym gronie. Niezapomniany klimat wnętrz i atmosfera Dworu sprzyjają spotkaniom firmowym zarówno tym oficjalnym jak i mniej formalnym.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest rozległy ogród, zachęcający do odpoczynku i relaksu.

Rozległy teren z panoramą na jurajskie krajobrazy wraz z trzema chatami grillowymi, sprzyja organizacji biesiad, pikników firmowych, imprez integracyjnych czy eventów firmowych.  

Nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne pozwala na organizację szkoleń, sympozjów, meetingów i imprez firmowych. Przestronna i elegancka sala balowa, z bezpośrednim wyjściem na ogród, to idealne miejsce na organizację bankietów, gal czy jubileuszy.

Dodatkowe atuty: 31 pokoi urządzonych z wielką dbałością o każdy szczegół. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz posiadają dostęp do internetu.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu wyślij do Konflinx swoje zapytanie!Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala konferencyjno-balowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
400
Klasa
100
Podkowa
300
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()