Courtyard by Marriott Katowice City Center

Uniwersytecka 13, Katowice

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Courtyard by Marriott Katowice City Center znajduje się w ekskluzywnym wieżowcu w centrum miasta. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu obiektów takich, jak Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe czy Muzeum Śląskie.

Sale konferencyjne: 8 sal mieszczących razem  do 560 osób kinowo.Wszystkie sale mają możliwość łączenia. Największa sala łączona może pomieścić 280 osób w ustawieniu kinowym. W salach znajduje się nowoczesny sprzęt m.in. ekran, projektor, flipchart, dostęp do Internetu oraz nagłośnienie i oświetlenie. Dodatkowo do dyspozycji gości są wyciszone wysposażone w multimedia loże VIP oraz boardroomy idealne na spotkania B2B oraz Private dining.

Specjalna strefa biznesowa business corner  wyposażona w komputer z dostępem do Wi -Fi, drukarkę oraz podstawowe wyposażenie biurowe.

Całodobowy kiosk z przekąskami zimnymi oraz napojami The Market.

Interaktywna tablica Goboard, która w czasie rzeczywistym podaje: informacje lokalne oraz ze świata, prognozę pogody, aktualne loty samolotów na Lotnisku Pyrzowice

Boardroomy -  wyciszone, multifunkcyjne sale, idealne na kameralne spotkania biznesowe oraz private dinning. Multimedialne loże VIP.

Dodatkowe atuty: 300 miejsc noclegowych w 151 pokojach i apartamentach wyposażonych w klimatyzację, Internet, minibar, TV, telefon oraz sejf, ulokowanych na piętrach 19-26, co gwarantuje gościom przepiękny widok na metropolię. Wszystkie pokoje wyposażone są w 49. calowe smart telewizory, oraz bezpłatny dostęp do internetu (200 mbps). Ponadto goście mogą korzystać z czynnego całą dobę klubu fitness, sauny, kortów do squasha oraz parkingu. W hotelowym lobby działa 24 godzinny sklepik hotelowy.

Na 27 piętrze znajduje się ekskluzywna restauracja i koktajlbar 27th floor o powierzchni 700 mkw. Z jej okien rozpościera się widok na cztery strony świata. Serwowane są tu potrawy autorskie bazujące na składnikach sezonowych, do których posmakować można wyśmienitych drinków oraz win.
 

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt i rozważasz go jako kandydata na Twój event, skontraktuj się najpierw z Konflinx! Bezpłatnie wycenimy i sprawdzimy dostępność tego hotelu za Ciebie!

Cechy obiektu

Parking

Szczegóły

Łóżka

300

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Madagaskar 1+2
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
130
Klasa
80
Podkowa
65
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()