Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Żwirki i Wigury 1, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Courtyard by Marriott Warsaw Airport znajduje się przy Lotnisku Chopina w Warszawie oddalony jest zaledwie kilkadziesiąt kroków od samolotu i tylko 9 km od centrum miasta. Wystarczy kilkanaście minut, żeby znaleźć się najbliższym centrum handlowym.

Sale konferencyjne: 13 klimatyzowanych sal konferencyjnych o powierzchni od 20 m² do 433 m² (ogółem 764 m²). Ich różnorodność pozwala na organizację małych spotkań biznesowych, wystaw, bankietów, wesel lub innych eleganckich imprez okolicznościowych oraz konferencji do 450 osób w ustawieniu teatralnym

Dodatkowe atuty: 241 pokoi w pełni klimatyzowanych i dźwiękoszczelnych które, są wyposażone w WiFi, sejf wielkości laptopa, 55"TVSat. W wolnej chwili goście mogą zrelaksować się w klubie fitness, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

Restauracja Brasserie serwuje lekkie i zdrowe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Lobby Bar to ulubione miejsca spotkań towarzyskich i biznesowych w podróży. Cały hotel objęty jest systemem nieograniczonego dostępu do Wi-Fi.

W lobby hotelu znajdują się monitory informujące o aktualnych lotach samolotów na Lotnisku Chopina w Warszawie. 

Podoba się Tobie to miejsce? Rozważasz tu zorganizowanie eventu firmowego lub warsztaty/szkolenie? Napisz do Konflinx! Szybko wrócimy z dobrą ofertą!

 

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

241

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala Balowa (dzieli się na 4 sekcje)
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
450
Klasa
220
Podkowa
250
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()