Crystal Mountain*****

Bukowa 19a, Wisła

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Crystal Mountain jest położony w malowniczym zakątku Beskidu Śląskiego, na zboczu Góry Bukowej, otulony zielenią i czystym powietrzem.

Sale konferencyjne: Aż 10 sal konferencyjnych!  Sala o powierzchni 750m2, dzięki systemowi dźwiękoszczelnych ścian modułowych można podzielić na kilka mniejszych przestrzeni dostosowanych do różnego rodzaju szkoleń i konferencji, a także ponad 500 m2 foyer. Można tu zorganizować spotkanie biznesowe dla prawie 800 osób. 

Hotel dysponuje także czterema mniejszymi, niezależnymi salami - dwoma  większymi - każda  przeznaczona dla 65 osób oraz dwoma mniejszymi - każda dla12 osób. Na kameralne spotkania biznesowe hotel oferuje Meeting Room dla 10 osób. Każda z sal posiada niezależne wyposażenie audiowizualne i multimedialne oraz klimatyzację.

Hotel zaprasza do organizowania bankietu na 800 osób, jako zwieńczenie dobrze zorganizowanej konferencji. Komfortowe pokoje z miejscem do pracy zapewniające cieszę i spokój niezbędny do koncentracji przed spotkaniem biznesowym.

Dodatkowe atuty: 491 komfortowych pokoi, w różnych standardach (od pokoi typu Classic po Apartament Grand), w nowoczesnym designie wnętrz hotelowych i pięknej kolorystyce mogące przyjąć 1000 uczestników spotkania.

Hotel proponuje szereg atrakcji - można tu zjeść w dwóch restauracjach, znajdujących się na niezależnych poziomach, skąd roztacza się wyjątkowy panoramiczny widok na panoramę gór oraz dolinę Wisły. W restauracji Panorama sewowane są bufety śniadaniowe i obiadokolace, w restauracji Crystal mieści się restauracja a la carte. Dodatkowo można skorzystać z usługi Room Service, przekąsek serwowanych w Lobby Barze, a także w Pool Barze.

Strefa basenowa w kompleksie saun czy salon kosmetycznym Dr Ireny Eris Beauty Parnter - zachęca do odpoczynku.

Miłośnikom sportu hotel oferuje basen pływacki oraz siłownię. Ponadto Crystal Mountain oferuje usługi sezonowe, takie jak skibus, wypożyczalnię nart i rowerów oraz bilety wstępu do lokalnych atrakcji.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

1500

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna T
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
200
Klasa
90
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()