Czarna Góra Resort - Górskie Centrum Konferencyjne

Na Skarpie 10, Biała Woda

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czarna Góra Resort to całoroczny ośrodek górski położony w miejscowości Sienna u stóp Czarnej Góry na Dolnym Śląsku, w miejscowości Biała Woda, 27 km od Polanicy-Zdroju.

W jednym miejscu i pod jednym szyldem znajdują się tu hotele z zapleczem konferencyjnym i strefą spa & wellness, restauracje, ośrodek narciarski i 60 ha, wypełnionych atrakcjami, terenów rekreacyjnych.


Sale konferencyjne: 6 nowoczesne sale konferencyjnymi i bankietowe, 5 sal warsztatowych i 3 sale VIP, tworzą przestrzeń do organizowania różnorodnych eventów: od kameralnych biznesowych spotkań i negocjacji, przez firmowe szkolenia, warsztaty i prezentacje, po multipanelowe konferencje, kongresy czy meetingi. Ponadto obiket oferuje 200 m2 salę, mieszczącą do 220 osób.

Każda z sal jest klimatyzowana oraz wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Wszystkie  znajdują się w zasięgu bezpłatnego internetu wi-fi. Duże okna z niecodziennym widokiem na górską panoramę przypominają uczestnikom o tym, co najważniejsze – w każdej dziedzinie życia dotarcie na szczyt wymaga determinacji, motywacji i zaangażowania!

Dodatkowe atuty: 6 różnorodnych restauracji, w których szefowie kuchni przygotowują posiłki w zależności od potrzeb i preferencji – potrawy mogą być serwowane w formie bufetu, rozstawione na biesiadnych stołach lub indywidualnie wydawane gościom.

Obsługa dba także o profesjonalną organizację przerw kawowych, zapewniając dostępność napojów oraz słodkich lub owocowych przekąsek. Największa z restauracji – Panorama pomieści nawet 200 gości. Można w niej planować bankiety, jubileusze, imprezy integracyjne oraz wigilie firmowe. W apartamentowcu Bormio znajduje się Pizzeria La Sienna. serwująca m.in. pizza z pieca, pyszne makarony i wykwintne sałatki.

2 restauracje mieszczą się przy stokach narciarskich - Regionalna Karczma Czarna Góra oraz Zapiecek - to miejsca, gdzie można zjeść tradycyjne, polskie potrawy lub klasyczną pizzę z pieca. Dania serwowane są w sposób bezpieczny oraz wedle nowych restrykcji sanitarnych.

Komplekst zapewnia zakwaterowanie łącznie dla 1247 osób. Skladają się a niego obiekty - Apartamenty Czarna Góra wraz z 6 niezależnymi budynkami apartamentowców, Czarna Perła, Karczma Czarna Góra, posiadają luksusowe pokoje i apartamenty - ich oferta obejmuje przestrzenie składające się z jednego, dwóch lub trzech pokoi o eleganckim, współczesnym wystroju. Nowoczesny design tworzy przyjemną atmosferę, w której można odpoczywać po ciężkich spotkaniach, jak i wypełnić zaległe obowiązki zawodowe. Z balkonów i tarasów rozciąga się urokliwy widok na góry. Można podziwiać panoramę masywu Śnieżnika oraz okolicę ośrodka.

Jeśli spodobał Ci się własnie ten obiekt  - wyślij do Konflinx swoje zapytanie - bezpłatnie wycenimy Twój event!

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

1350

Sale konferencyjne

12

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna Czarna Góra - Aparthotel Czarna Góra
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
220
Klasa
150
Podkowa
120
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()