Diva Spa

Tadeusza Kościuszki 16, Kołobrzeg

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel DIVA SPA, położony jest w malowniczych plenerach sfery uzdrowiskowej kołobrzeskiego parku nadmorskiego. Wystarczy zaledwie dwuminutowy spacer, aby znaleźć się na plaży.

Sale konferencyjne: 2 kameralne sale konferencyjne (Waniliową i Wiatr) mieszczące po 60 osób oraz salę Morskie Tango, w której można zorganizować wydarzenie nawet dla 350 osób. Klimatyzowane sale posiadają profesjonalną infrastrukturę: sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, rzutnik, ekrany i dostęp do Internetu.

Dodatkowe atuty: 150 komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych o powierzchni od 22 do 45 m2 oraz apartament wielkości 97 m2. Wystój i kolorystyka wnętrz są dobrane tak, by stwarzać klimat sprzyjający odpoczynkowi nad morzem. Dla wygody pokoje wyposażone są w: komplet wygodnych mebli, funkcjonalną łazienkę z natryskiem, TV oraz zazwyczaj: chłodziarkę, sejf pokojowy, telefon, gniazdo modemowe.

DIVA SPA proponuje  bogatą ofertę rekreacyjno – wypoczynkową. Do dyspozycji Gości oddano kompleks basenowy, kompleks saun, nowoczesne centrum rehabilitacyjne oraz SPA & Wellness.

Hotel Diva Spa nad morzem może pochwalić się rozbudowaną ofertę gastronomiczną. Każdy z gości znajdzie miejsce, które będzie odpowiadać jego gustom i potrzebom.

Restauracja Riccardo serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej, oparte na bio produktach. W restauracji stawia się na produkty sezonowe, przez co menu co jakiś czas ulega modyfikacjom.

Restauracji Bella Donna goście zjedzą potrawy, które łączą w sobie nowoczesne rozwiązania kulinarne z tradycyjnym smakiem. W menu znajduje się szeroki wybór dań, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Tutaj również kucharze stawiają na świeże produkty wysokiej jakości, które stanowią naturalne bogactwo regionu. Stylowe wnętrza restauracji sprawdzą się również podczas organizacji przyjęć okolicznościowych. Sala restauracyjna bowiem pomieści około 250 osób. 

Kawiarnia Figiel wyróżnia się kameralnym klimatem. W lokalu goście mogą rozkoszować się smakiem i aromatem świeżo parzonej kawy oraz wieloma ciastami i deserami przygotowywanymi na miejscu przez zdolnych cukierników.

The Q Club to z kolei doskonałe miejsce na wieczorną imprezę integracyjną. Można posłuchać muzyki, potańczyć, porozmawiać z ludźmi i napić się wyśmienitych drinków przygotowywanych przed doświadczonych barmanów.

W ofercie hotelu znajduje się również Diva Elite Fitness Club, w ramach którego można zagrać w Squasha.

Zapytaj Konflinx o przygotowanie oferty na Twoje wydarzenie, jeśli ten hotel wydaje się być ciekawym miejscem dla Twojej firmy.

Cechy obiektu

Spa

Szczegóły

Łóżka

300

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Morskie Tango
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
350
Klasa
100
Podkowa
80
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()