Dwór Kaliszki

Kaliszki 17, Kaliszki


O obiekcie


Dwór Kaliszki  znajduje się w miejscowości Biała Piska na Mazurach. Dwór Kaliszki otoczony jest starym parkiem, nad którym górują dwa 300-letnie dęby. To rodzinne przedsięwzięcie pasjonatów zabytków, którzy zainwestowali w XIX-wieczny pałac, restaurując w całości jego wnętrza.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne, mogące pomieścić od 4 do 100 osób w ustawieniu kinowym.

Dodatkowe atuty: 59 miejsc noclegowych w 30 pokojach. Centrum spa & wellness, basen. sauna. Od 2022 roku dworskie SPA rozpoczęło współpracę z firmą Team Dr. Joseph.

Z Restauracji rozpościera się widok na Dworski Park. Ze stylowo urządzonej restauracji można wyjść na taras letni i nasycić się pięknem Parku Krajobrazowego, w którym króluje 300 – letni dąb. Zabytkowe dworskie piwnice zapraszają do klimatycznej biblioteki oraz na degustację fantastycznych koktaili w Old Manor Club.  Restauracja Dworu Kaliszki jest członkiem Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Można tu spróbować potraw przygotowanych na bazie „slow food. regionalnych potraw przygotowywanych według sprawdzonych tradycyjnych przepisów, podawanych w nowoczesnej odsłonie. Dla gości dodatkowo: bilard, korty tenisowe.

To region i obiekt  idealny dla poszukiwaczy przygód, znawców historii, obserwatorów ptaków, miłośników botaniki, wędkarzy, wędrowców, rowerzystów, żeglarzy a przede wszystkim tych, którzy szukają spokoju i relaksu.

Konflinx zaprasza do zadawania pytań dotyczących oferty tego hotelu!

Szczegóły

Łóżka

60

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala Balowa

Empty conference room image

Sala Myśliwska

Empty conference room image