Dwór Kolesin

Kolesin 15, Kolesin


O obiekcie


Dwór Kolesin Hotel Nowe Kramsko jest położony niecałe 100 km od Poznania, kierunek zachód. Jest to hotel spa na pograniczu Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski. Odrestaurowany dworek z 1586 roku z nadalnym mu własnym, swobodnym klimatem, wśród natury i spokoju. 10 minut od lotniska w Babimoście.

Sale konferencyjne: 3 sale konferecnyne z możliwością dowolnej arażacji o wymiarach 150, 56 i 15 m2.  Ponadto dużym atutem jest sala w Spichlerzu - 140 m² Klimatyczna, przeszklona sala z drewniana podłogą, idealna do warsztatów tanecznych, jogi, medytacji.Wyposażenie:sprzęt nagłaśniający, klimatyzacja, urządzenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć ruchowych - maty, stepy, hantle, piłki. Przestrzenie Dworu Kolesin sprzyjają również zajęciom ruchowym i warsztatom, gdzie angażujesz do pracy ciało i umysł.

Dodatkowe atuty: 100 miejsc noclegowych w 42 pokojach. Dwór Kolesin znajduje się bezpośrednio nad jeziorem,  700 metrów linii brzegowej. Okolice oferują niezliczone atrakcje: własną winnicę, wyjątkową restaurację serwującą  lokalne, kulinarne specjały. Dla aktywnych: grzybobranie, spacery po lesie, wycieczki rowerowe, bieganie, siłowania, fitness, joga. Klub z bilardem, dartem i piłkarzykami- słowem jest to miejsce oferujące cały wachlarz aktywności i pomysłów na organizację imprez okolicznościowych, integracyjnych, wypadów za miasto połączonych z wypoczynkiem i SPA. Dwór posiada także altanę grillową nad brzegiem jeziora. Na życzenie obiekt zapewnia transfer z lotniska.

Jeśli spodobał sie Tobie ten obiekt, ale wahasz się czy spełni Twoje oczekiwania - napisz do Konflinx - zdobędziemy ciekawą, niezobowiązującą ofertę!

Cechy obiektu

Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Lipowa

Kino
100
Empty conference room image

Sala Akacjowa

Kino
40
Empty conference room image

Pokój Rozmów

Kino
10
Empty conference room image