Dwór Konstancin ***

Bolesława Chrobrego 6, Konstancin-jeziorna

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Dwór Konstancin *** Konstancin- Jeziorna to jedna z najpopularniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, usytuowana w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego, zaledwie 18 km od Warszawy. Hotel "Dwór Konstancin" położony jest w sąsiedztwie pachnącego żywicą i pełnego świergotu ptaków lasu sosnowego, co sprawia, że nagrodą za przyjazd w to magiczne miejsce będzie zanurzenie się w atmosferze luksusu i relaksu.

Sale konferencyjne: część bankietowo - konferencyjna Dworu Konstancin składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części: restauracyjnej oraz szkoleniowej. Sala Ogrodowa z oranżerią mieszcząca do 140 osób. Sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona i zapewnia wygodną przestrzeń również do obsługi cateringowej. Elastyczne rozwiązanie podziału sali zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią. Na potrzeby mniejszych szkoleń - Sala Zegarowa oraz Sala Mała. Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w: dostęp do światłowodu i Wi-Fi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie itp.

Dodatkowe atuty: 54 miejsca noclegowe Restauracja Dworu Konstancin specjalizuje się w kompleksowej obsłudze różnego rodzaju przyjęć i pobytów. Dwór Konstancin jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel jest położony zaledwie 20 min. drogi od centrum Warszawy, co pozwala łatwo i szybko dotrzeć na miejsce spotkania. Stylowe wnętrza pomieszczeń w stylu rustykalnym to doskonała przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, prezentacji, eventów.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu wyślij do Konflinx swoje zapytanie!

Cechy obiektu

Blisko lasu

Szczegóły

Łóżka

55

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Mała
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
24
Klasa
18
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()