Dwór Konstancin ***

Bolesława Chrobrego 6, Konstancin-jeziorna


O obiekcie


Dwór Konstancin *** Konstancin- Jeziorna to jedna z najpopularniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, usytuowana w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego, zaledwie 18 km od Warszawy. Hotel "Dwór Konstancin" położony jest w sąsiedztwie pachnącego żywicą i pełnego świergotu ptaków lasu sosnowego, co sprawia, że nagrodą za przyjazd w to magiczne miejsce będzie zanurzenie się w atmosferze luksusu i relaksu.

Sale konferencyjne: część bankietowo - konferencyjna Dworu Konstancin składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części: restauracyjnej oraz szkoleniowej. Sala Ogrodowa z oranżerią mieszcząca do 140 osób. Sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona i zapewnia wygodną przestrzeń również do obsługi cateringowej. Elastyczne rozwiązanie podziału sali zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią. Na potrzeby mniejszych szkoleń - Sala Zegarowa oraz Sala Mała. Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w: dostęp do światłowodu i Wi-Fi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie itp.

Dodatkowe atuty: 54 miejsca noclegowe Restauracja Dworu Konstancin specjalizuje się w kompleksowej obsłudze różnego rodzaju przyjęć i pobytów. Dwór Konstancin jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel jest położony zaledwie 20 min. drogi od centrum Warszawy, co pozwala łatwo i szybko dotrzeć na miejsce spotkania. Stylowe wnętrza pomieszczeń w stylu rustykalnym to doskonała przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, prezentacji, eventów.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu wyślij do Konflinx swoje zapytanie!

Cechy obiektu

Blisko lasu

Szczegóły

Łóżka

55

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Mała

Kino
24
Klasa
18
Empty conference room image

Sala Zegarowa

Kino
50
Klasa
30
Podkowa
30
Empty conference room image

Sala Ogrodowa

Kino
130
Klasa
70
Podkowa
120
Empty conference room image