Evita Hotel & SPA

Czerska 11, Tleń

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Evita Hotel & SPA, usytuowany w miejscowości Tleń (Osie), na terenie Borów Tucholskich w województwie kujawsko-pomorskim. Wokół piękne otoczenie i bliska odległość od Jeziora Mukrz, w bardzo ustronnym miejscu.


Sale konferencyjne: 5 sal mieszczących od 20 do 200 osób. Sala Balowa zdecydowanie nadaje się na duże konferencje i eventy. Sala Myśliwska o nietuzinkowym wystroju rodem z myśliwskiego dworku doskonale sprawdza się dla niewielkich grup ceniących ciszę. Prezesówki posiadają osobne wejście oraz duże zaplecze, doskonale sprawdzają się zarówno na szkolenia, jak i kolacje biznesowe oraz wieczorne zabawy z muzyką na żywo. Pub Gatsby miejsce stylizowane na lata 20 XXw, z własnym nagłośnieniem Bluetooth, sofami, stołami i kanapami. Idealne na małe konferencje jak i wieczorne imprezy z barmanem.
 

Układ sal jest przez nas każdorazowo konsultowany z Gośćmi i dostosowywany do potrzeb grupy.

Podczas organizacji konferencji hotel zapewnia bezpłatnie podstawowe wyposażenie każdego pomieszczenia szkoleniowego, które obejmuje: nagłośnienie, mikrofon, ekran, flipchart, rzutnik.

Dodatkowe atuty:  55 miejsc noclegowych w 18 pokojach.Rozległe tereny zielone wokół hotelu idealnie sprawdzają się na pikniki dla firm i pozwalają na zaplanowanie ciekawych atrakcji team buildinowych i sportowych - od turnieju piłki nożnej, poprzez mini olimpiadę po paintballa i przejażdżki quadami po pobliskim lesie. Obiekt ponadto oferuje centrum fitness, prywatny parking, ogród oraz taras.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt wyślij do Konflinx swoje zapytanie! Szybko i bezpłatnie wrócimy z ciekawą ofertą!

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

WiFi

Restauracja

Bar

Fitness

Szczegóły

Łóżka

135

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Prezesówka I
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
25
Podkowa
20
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()