Focus Hotel Gdańsk

Elbląska 85, Gdańsk

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
120 max

O obiekcie


Trzygwiazdkowy, nowoczesny Hotel Focus Gdańsk jest położony jest ok. 20 minut spacerem od Starówki, przy trasie krajowej nr 7, łączącej miasto z Warszawą. Zaledwie 3 km stąd znajduje się dworzec PKP, a w odległości 17 km położony jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Sale konferencyjne: 3 profesjonalne sale konferencyjne z klimatyzacją, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialnym i bezpłatny internet. W naszym hotelu zorganizujesz konferencje, szkolenia, seminaria i spotkania biznesowe. W sali "C" poza niezbędnymi elementami wyposażenia, takimi jak ekran, mikrofon, głośniki, wzmacniacz czy flipchart znajduje się również telewizor LCD z odtwarzaczem DVD.

Dodatkowe atuty: 99 przestronnych, klimatyzowanych pokoi. Ich wyposażenie obejmuje: szerokie łóżko, płaski telewizor LCD, szafę oraz praktyczne biurko do pracy. Dla wygody gości w pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna. 

Konflinx z przyjemnością i bezpłatnie,  prześle Tobie ofertę na organizację wydarzenia firmowego w tym obiekcie - dodaj go do swojego zapytania!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Restauracja

Bar

Fitness

W mieście

Szczegóły

Gwiazdki

Pokoje

99

Pokoje ensuite

99

Łóżka

201

Sale konferencyjne

3

Jadalnie

1

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
60
Kino
40
Klasa
30
Podkowa
26
Spotkanie
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()