Focus Hotel Premium Warszawa

Warszawa , Warszawa


O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Focus Premium Warszawa zlokalizowany jest przy stacji PKP Żwirki i Wigury, 4 kilometry od Lotniska Chopina.

Sale konferencyjne: 8 sal konferencyjnych - każda o powierzchni 55 m2 oraz foyer o powierzchni 310 m2. Sala balowa o powierzchni 637 m2, co łacznie daje 1370 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. Wszystkie oferują:

  • nowoczesny multimedialny sprzęt
  • profesjonalne nagłośnienie
  • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi
  • organizacja przerw kawowych i lunchowych, kolacji
  • profesjonalne wsparcie na każdym etapie planowania wydarzenia

Dodatkowe atuty: 34 komfortowych, klimatyzowanych pokojach . Do dyspozycji gości oddane zostały 2 apartamenty typu Junior Suite o powierzchni 60 m2 oraz 2 apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni 85 m2.

Wyposażenie każdego pokoju obejmuje szerokie łóżko, płaski telewizor LCD, szafę oraz praktyczne biurko do pracy. Dla wygody gości w pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.  przestronna hotelowa restauracja , która pomieści do 200 osób. W restauracji serwowane są pyszne dania kuchni międzynarodowej, a w hotelowym barze można wypić wieczornego drinka.

Jeśli podoba się Tobie ten obiekt - wyślij swoje zapytanie do Konflinx! Z przyjemnością odpowiemy z komplesową ofertą na organizacje Twojego wydarzenia w tym miejscu!

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna

Kino
800
Empty conference room image