Folwark Wąsowo

ul. Poznańska 2, Wąsowo, Kuślin


O obiekcie


Dziewiętnastowieczny folwark oddalony jest o 45 km od Poznania, 9 km od Nowego Tomyśla, z wygodnym dojazdem autostradą A2. Miejsce to - niegdyś gospodarstwo rolne, dziś przyciąga organizacje, firmy, rodziny jako hotel i miejsce spotkań. Pieczołowicie odrestaurowując zabudowania gospodarcze zamieniono je w infrastrukturę spełniającą najwyższe standardy, zachowując jednak charakter wiejski miejsca.

Sale konferencyjne: Folwark Wąsowo idealnie wpisuje się w koncepcję konferencji "z dala od miasta". Oprócz klasycznych spotkań biznesowych miejsce to w sezonie wiosenno-letnim oferuje możliwość przeprowadzenia imprezy plenerowej, a także spotkania pod dachem w odrestaurowanej stodole, która może pomieścić do 250 uczestników oraz scenę. Pięciohektarowy teren i dziedziniec z  miejscem na grill, zabawy tembuildingowe, jogę.

Dodatkowe atuty: Baza noclegowa dla 90 osób oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez tworzą niepowtarzalny klimat.  Świeże sezonowe produkty w dużej mierze pochodzące z własnych ekologicznych upraw, lokalna tradycyjna kuchnia, atrakcje typowe dla agroturystyki, a przy tym pełne zaplecze gastronomiczne przystosowane do obsługi dużych grup.

Pozwól Konflinx wynegocjować dobrą ofertę na Twój event w tym miejscu!

Cechy obiektu

Blisko lasu
Parking
Restauracja
Bar

Udogodnienia

  • Agroturystyka

Szczegóły

Pokoje

30

Łóżka

90

Apartamenty

3

Pojemność największej jadalni

250