Golden Tulip Warsaw Centre****

Marszałkowska 98-100, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Golden Tulip Warsaw Centre położony jest w centrum Warszawy, w pobliżu pl. Zawiszy, w odległości zaledwie 1 kilometra od Dworca PKP Warszawa Centralna i 7 kilometrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Sale konferencyjne: Hotel dysponuje 8 salami konferencyjnymi, mieszczącymi od 20 do 150 osób. Sale Platinum oraz sale Golden można łączyć za pomocą ścian przesuwnych. W salach Platinium 1+2+3 oraz Golden 1+2 uzyskuje się przestrzeń dla 250-270 uczestników konferencji. Ofertę uzupełnia Patio, które pomieści 100 uczestników eventu.

Dodatkowe atuty:  288 miejsc noclegowych w 143 pokojach, w tym również takie o podwyższonym standardzie oraz elegancki apartament. W hotelu są pokoje pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Są to zarówno pokoje standardowe, typu executive oraz apartament typu executive. Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w biurko, TV, radio, sejf, lodówkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mogą również koszystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty.

Restauracja Tulipe serwuje dania kuchni międzynarodowej. Można w niej zorganizować bankiet dla uczestników konferencji (ok. 100 osób), jak również zamówić obsługę cateringową bezpośrednio w centrum konferencyjnym. Patio Myxology Bar serwuje również dania kuchni międzynarodowej, koktajle oraz kawę i herbatę. Organizatorzy spotkań mogą również skorzystać z oferty gastronomicznej przyległego hotelu Campanile - restauracja The Loft może przyjąć 140 osób na bankiecie zasiadanym. 

Parking na 170 miejsc, sauna oraz sala fitness na poziomie -1.

Jeśli spodobał Ci się ten obiekt i chciał(a)byś sprawdzić jego ofertę napisz do Konflinx! Z przyjemnością wystąpimy w Twoim imieniu o ofertę cenową! Zapraszamy !

 

Szczegóły

Łóżka

286

Sale konferencyjne

12

Sale konferencyjne

Sala Azalia 1
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
100
Klasa
48
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()