GrandHotel Tiffi

Jarosława Dąbrowskiego 9, Iława

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy GrandHotel Tiffi położony jest nad jeziorem Jeziorak, w centrum Iławy. Malownicze okoliczności przyrody podkreślają luksusowy charakter obiektu. Wnętrze hotelu zdobią prace Wojciecha Fangora, będącego mistrzem kreowania złudzeń optycznych. Jest to doskonałe miejsce na organizację szkolenia, bądź konferencji na najwyższym poziomie.

Sale konferencyjne: nowoczesne Centrum Konferencyjne o powierzchni blisko 1300 m2.  Sale są bardzo przestronne, ustawne i doskonale oświetlone. Ich położenie na niskich kondygnacjach obiektu, umożliwia wprowadzenie do środka wielkogabarytowych elementów. Sale wyposażone są w bogate zaplecze techniczne, z uwzględnieniem sprzętu konferencyjnego. Wysoki komfort zapewnia również dostępny wysokiej klasy system ogrzewania, chłodzenia i wentylacji pomieszczeń. Przestrzeń konferencyjna posiada bezpośrednie wyjście na taras, które zostały wydzielone w taki sposób, by nie inni goście hotelowi nie wpływali na komfort uczestników wydarzenia.

W ofercie są także mniejsze sale konferencyjne. Organizowane są w nich spotkania w mniejszym gronie. Elegancki wystój, stonowana kolorystyka i dyskretna lokalizacja dają bardzo komfortowe warunki do negocjacji czy narad. Powierzchnia sal od 30 - 65 m2.

Dodatkowe atuty 705 miejsc nocelgowych w luksusowych pokojach, utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Przestrzeń w pokojach przygotowano tak, aby zapewniała gościom, jak największy komfort wypoczynku. W ofercie dostępne są także pokoje typu superior z widokiem na ogród bądź jezioro.

Restauracja Brasserie Tiffi, serwuje dania kuchni polskiej w nowatorskim wydaniu. W połączniu z eleganckim i stonowanym wnętrzem będzie idealnym miejscem na biznesową kolację. Jeśli chodzi o organizację mniej oficjalnego spotkania, w obiekcie znajduje się także utrzymany w marokańskim stylu Shisha Bar, który doskonale sprawdzi się na wieczorne spotkanie integracyjne. Istniejące zaplecze kulinarne zapewnia sprawną obsługę cateringową szkoleń i konferencji odbywających się w hotelu. Nad wszystkim czuwa dedykowany koordynator, którego zadaniem jest zadbanie o każdy aspekt wydarzenia.

Tiffi Spa Dharma to wyjątkowe spa z szeroką paletą zabiegów orientalnych i ajurwerdyjskich. Taka forma relaksu z pewnością nie tylko zachwyci, ale też zaskoczy uczestników wydarzenia. Do dyspozycji gości jest także basen, jacuzzi oraz sala fitness i zajęcia z jogi prowadzone przez instruktora z Indii.

Jednym kliknięciem, z Konflinx zorganizujesz tu udaną konferencję. Zapraszamy!

 

Szczegóły

Łóżka

310

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Mazury
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
460
Klasa
220
Podkowa
340
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()