Udogodnienia

  • Spacery

  • Trekking

  • Narty

  • Snowboard

Green Mountain Hotel *****

Sarnia 21, Karpacz

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Green Mountain Hotel to obiekt posiadający bardzo ciekawą historię. Umiejscowiony jest na terenie Wilczej Poręby, która aktualnie jest dzielnicą Karpacza, a przed II Wojną Światową była osadą górską należącą do dóbr hrabiego Schaffgotscha z Cieplic. Kompleks zachwyca swoim położeniem w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Sale konferencyjne: 5 sal konferencyjnych, które mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od potrzeb i ilości uczestników. Sale posiadają nowoczesne zaplecze audiowizualne, niezbędne do przeprowadzenia szkolenia czy też prezentacji.

Dodatkowe atuty: Kompleks posiada rozbudowaną bazę noclegową. Oferuje nie tylko pokoje w części hotelowej, ale także apartamenty z prywatną sauną, znajdujące się w zespole sześciu budynków wokół hotelu. We wnętrzach dominują jasne i ciepłe kolory, które wraz z zachwycającym widokiem na góry, tworzą idealny klimat zarówno do pracy jak i wypoczynku. W kompleksie znajdują się także baseny, siłownia oraz salon Dr Ireny Eris z bogatą ofertą zabiegową, strefą SPA i wellness.

W hotelu znajdują się trzy punkty gastronomiczne, które oferują nie tylko wyśmienite posiłki serwowane przez utalentowanych szefów kuchni, ale także piękne widoki górskiego krajobrazu. Restauracja Green to idealne miejsce na uroczystą kolację biznesową. Z kolei restauracja Albero polecana jest do mniej formalnych spotkań, w tym integracyjnych kolacji po szkoleniu.

Jeśli uważasz, że ten obiekt jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania, sprawdź to, klikając na "wyślij zapytanie" - Konflinx wróci do Ciebie z pełną ofertą!

 

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Restauracja

Szczegóły

Gwiazdki

Łóżka

800

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

SALA ONE
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
72
Klasa
50
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()