Herbarium Hotel&Spa

Chomiąża Szlachecka 2, Chomiąża Szlachecka


O obiekcie


Czyterogwiazdkowy Herbarium Hotel & SPA to nowoczesny i elegancki obiekt w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy. Usytuowany na terenie zabytkowego , 6 hektarowego terenu tworzy zespół budynków połączonych podziemnym łącznikiem.

Sale konferencyjne: 2 klimatyzowane sale (Rozmaryn i Lawenda) o wielkości 170m2 każda, idealne do zorganizowania eventu do 150 osób. Niewątpliwym atutem sal są panoramiczne okna z widokiem na jezioro, prywatne tarasy umożliwiające przeprowadzenie zajęć, bądź przerwy kawowej na świeżym powietrzu.

Ponadto Sala VIP (Czarny Bez) o wielkości 56m2 idealną na mniejsze spotkania na najwyższym szczeblu.

Dodatkowe atuty: 54 klimatyzowane pokoje ze śniadaniem, w formie bogatego bufetu opartego na świeżych, regionalnych produktach. Darmowy dostęp do Wi-Fi. Dozorowany parking.   

Dla gości biznesowych istnieje możliwość przygotowanie szczegółowego scenariusza planowanej imprezy wraz z wieczorami tematycznymi, programami specjalnymi i oprawą muzyczną.

2 Chaty na Wodzie czy bogato wyposażony Lobby Bar otwierają dodtakowe możliwości wieczornych eventów.

Strefy Wellness - do dyspozycji gości jest kryty basen z panoramicznym widokiem na Jezioro Chomiąskie, jacuzzi oraz strefa saun (fińska, parowa oraz infra- red) z sensoryczną wypoczywalnią.


Jeśli chciał/abyś przyjdrzeć się bliżej ofercie tego obiektu poproś Konflinx o szybką wycenę Twojego wydarzenia.

Szczegóły

Łóżka

100

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Rozmaryn

Kino
150
Empty conference room image

Lawenda

Kino
150
Empty conference room image

Czarny Bez

Empty conference room image