Heron Live Hotel Marina & SPA

Sienna 104, Gródek Nad Dunajcem


O obiekcie


Pieciogwiazdkowy Heron Live Hotel znajduje się nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego, w miejscowości Sienna, w gminie Gródek nad Dunajcem - woj. małopolskie.

Sale konferencyje: 6 sal z możliwością łączenia, mięszczące od 30 do 160 osób kinowo. Sale wyposażone są w Internet, ekran oraz sprzęt multimedialny. Sala AB (655m2) to największa sala w hotelu, usytułowana jest na poziomie 0, posiada system sterowania nagłośnieniem oraz oświetleniem. Prowadzi do niej bezpośrednie, przeszklone wejście z lobby hotelowego. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro dzięki imponującym przeszkleniom. Salę można dzielić ściankami działowymi na 2-4 niezależne mniejsze sale. Sala A (410 m2) to część sali AB z dostępem do dużego okna wydawczego z kuchni. Jest idealna zarówno na bankiety jak i konferencje. Posiada własne oświetlenie oraz nagłośnienie. Sala jest całkowicie przeszklona z dwóch stron. Wyposażona jest także w jeden ekran oraz dwa telewizory multimedialne. Do sali można wstawić scenę oraz parkiet.
ustawienie teatralne: 250 osób.
bankietowe:180 osób Sala A jest niepodzielna. Sala B (241 m2) to część sali AB, do której prowadzi wejście bezpośrednio z lobby hotelowego. Posiada oddzielne nagłośnienie oraz oświetlenie, którym możemy dowolnie sterować oraz dwa ekrany. Sala jest całkowicie przeszklona od strony jeziora. Idealna na organizację bankietów jak i konferencji. Możliwe jest także wstawienie do sali sceny oraz parkietu.
ustawienie teatralne: 150 osób.
bankietowe: 100 osób Salę B możemy podzielić na dwie mniejsze: Sala B1 (56 m2) ustawienie teatralne: 60os   bankietowe: 30 osób  Sala B2 (58 m2) ustawienie teatralne: 70os, bankietowe: 40 osób..

Dodatkiwe atuty: 81 pokoi - wszystkie pokoje i apartamenty są to: 3 pokoje typu Comfort, 30 pokoi typu Comfort Plus, 4 Pokoje Comfort Lux, 1 Apartament, 1 Apartament Comfort i 1 Apartament Lux oraz 1 Penthouse Niektóre dysponują również częścią wypoczynkową. Na terenie hotelu zapewniono bezpłatne WiFi. Wyposażenie obejmuje ponadto telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Obiket posiada 2 baseny i własną marinę.

Restauracja Marina położona na najniższej kondygnacji Heron Live Hotel, tuż nad brzegiem jeziora, oferuje krajobraz zapierający dech w piersiach, a klimatyczny taras przypomina widokiem lazurowe wybrzeże. Wewnątrz Restauracji Marina znajduje się serce Heron Live Hotel, prawdziwa, żywa skała, na której osadzony jest obiekt. Restauracja Marina posiada bezpośredni dostęp do portu jachtowego.

Centrum SPA to ekskluzywne zabiegi i odnowa biologiczna na najwyższym światowym poziomie.

Poproś Konflinx o wycenę Twojego eventu w tym obiekcie! Jesteś w dobrych rękach!

 

Szczegóły

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

C

Powierzchnia (m2)
123
Empty conference room image

B

Powierzchnia (m2)
241
Empty conference room image

A

Powierzchnia (m2)
410
Empty conference room image