Hilton Świnoujście Resort & Spa

Świnoujście , Świnoujście

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hilton Świnoujście Resort & Spa jest położony w strategicznym punkcie miasta – przy Alei Baltic Park Molo i zaledwie 100 m od plaży.

Sale konferencyjne: 2 sale boardroom z możliwością połączenia; sale pomieszczą po 20 osób każda w ustawieniu teatralnym.

Dodatkowe atuty: 173 pokoje dwu- i trzyosobowe z widokiem na morze. W hotelu znajdzie zakwaterowanie 360-400 osób. W hotelu znajduje się 6 różnych lokali gastronomicznych, w tym sushi bar i bary zlokalizowane na dachu obiektu. Hotel znajduje się na prywatnej plaży z widokiem na Morze Bałtyckie. Dzieli budynek z Aquaparkiem, w którym znajdują się zjeżdżalnie wodne, baseny, park wodny, sauny i fala do surfowania. Przepłyń promem przez Świnę, aby dotrzeć do oddalonego o osiem kilometrów Fortu Gerharda i latarni morskiej w Świnoujściu. Dla gości: wypożyczalnia rowerów, klubu dla dzieci, spa i salonu oraz godzinny, bezpłatny wstęp do Aquaparku.


Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Hilton Świnoujście Resort & Spa sala konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()