Hipodrom Sopot

Polna 1, Sopot

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hipodrom Sopot jest miejscem, w którym bogata tradycja i ponad 100 letnia historia przeplatają się z nowoczesną działalnością i dynamicznym rozwojem. W skład Hipodromu wchodzi Hala z Galerią, Zabytkowa Czarna Trybuna, Sala konferencyjna - całość na rozległym zielonym terenie.t Obiket zlokalizowany jest w samym sercu Trójmiasta, w Sopocie uznawanym za letnią stolicę Polski. Łatwy dojazd gwarantowany jest przez położenie Hipodromu blisko głównej arterii drogowej Trójmiasta (Aleja Niepodległości/Aleja Grunwaldzka, Droga Zielona). Ponadto bardzo blisko znajduje się przystanek kolei miejskiej: Sopot Wyścigi (ok. 3 min od Hipodromu). W pobliżu zlokalizowane są też przystanki kilku linii autobusowych oraz tramwajowych.


Sale konferencyjne: Powierzchnie przeznaczone do organizacji różnego rodzaju imprez i konferencji mogące pomieścić od 30 osób do około 55 tysięcy osób - w przypadku terenu zielonego Hipodromu.

Dodatkowe atuty: na powierzchni 38 ha mogą się odbywać imprezy, koncerty, wystawy plenerowe, imprezy integracyjne, sportowe z przeróżnych dyscyplin, zloty, targi, pokazy i wiele innych

Obiekt wynajmuje halę sportową, którą można przeznaczyć na wszelkiego typu imprezy sportowe i kulturalne, hala ma wmontowane na stałe 300 miejsc siedzących, ale można także dostawiać dodatkowe trybuny. Ponadto nad halą jest piękna galeria, która idealnie sprawdza się na imprezy firmowe.

25 miejsc noclegowych w 9 pokojach.

Konflinx chętnie zabierze tam Twoją firmę na udane spotkanie lub event dla klienta.

Szczegóły

Łóżka

25

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
100
Klasa
60
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()