Hipodrom Sopot

Polna 1, Sopot


O obiekcie


Hipodrom Sopot jest miejscem, w którym bogata tradycja i ponad 100 letnia historia przeplatają się z nowoczesną działalnością i dynamicznym rozwojem. W skład Hipodromu wchodzi Hala z Galerią, Zabytkowa Czarna Trybuna, Sala konferencyjna - całość na rozległym zielonym terenie.t Obiket zlokalizowany jest w samym sercu Trójmiasta, w Sopocie uznawanym za letnią stolicę Polski. Łatwy dojazd gwarantowany jest przez położenie Hipodromu blisko głównej arterii drogowej Trójmiasta (Aleja Niepodległości/Aleja Grunwaldzka, Droga Zielona). Ponadto bardzo blisko znajduje się przystanek kolei miejskiej: Sopot Wyścigi (ok. 3 min od Hipodromu). W pobliżu zlokalizowane są też przystanki kilku linii autobusowych oraz tramwajowych.


Sale konferencyjne: Powierzchnie przeznaczone do organizacji różnego rodzaju imprez i konferencji mogące pomieścić od 30 osób do około 55 tysięcy osób - w przypadku terenu zielonego Hipodromu.

Dodatkowe atuty: na powierzchni 38 ha mogą się odbywać imprezy, koncerty, wystawy plenerowe, imprezy integracyjne, sportowe z przeróżnych dyscyplin, zloty, targi, pokazy i wiele innych

Obiekt wynajmuje halę sportową, którą można przeznaczyć na wszelkiego typu imprezy sportowe i kulturalne, hala ma wmontowane na stałe 300 miejsc siedzących, ale można także dostawiać dodatkowe trybuny. Ponadto nad halą jest piękna galeria, która idealnie sprawdza się na imprezy firmowe.

25 miejsc noclegowych w 9 pokojach.

Konflinx chętnie zabierze tam Twoją firmę na udane spotkanie lub event dla klienta.

Szczegóły

Łóżka

25

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna

Kino
100
Klasa
60
Podkowa
30
Empty conference room image

Galeria

Kino
600
Klasa
350
Podkowa
200
Empty conference room image

Zabytkowa Trybuna

Kino
180
Klasa
120
Podkowa
70
Empty conference room image

Płyta Hali

Kino
2000
Klasa
1300
Podkowa
1200
Empty conference room image