Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, Józefów

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Od 2021 roku ten czterogwiazdkowy Hotel, jako pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, dołączył do prestiżowej, światowej marki Holiday Inn Resort. Znajduje się w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, tuż przy rezerwacie rzeki Świder, w podwarszawskim Józefowie, około 4 km od granicy z Warszawą. 

Sale konferencyjne: centrum konferencyjne (12 sal, łącznie 1169 m2), największy na Mazowszu namiot sferyczny (500 m2) ze strefą Grill House, miejsce ogniskowe do 60 osób i teren zielony (11 ha) pod organizację imprez plenerowych do 5000 osób.

Dodatkowe atuty: 148 pokoi dla 299 osób, 220 miejsc parkingowych, stacja do ładowania samochodów elektrycznych (Tesla), restauracja LunaSol z przestronnym tarasem, położona w zielonym zakątku, tuż przy oczku wodnym z kaskadą, która słynie z wykwintnych i pięknie podanych dań kuchni polskiej i międzynarodowej, również w wersji wegetariańskiej i wegańskiej.

Na terenie hotelu znajdują się 3 obiekty sportowe:
- pierwsze na Mazowszu pole do gry w minigolfa sportowego certyfikowane przez Światową organizację sportu, zarazem jedyne w Polsce pole Felt typu "B",
- największy na Mazowszu park linowy z trasami dla dorosłych i dzieci od lat 3,
- pole golfowe ze strzelnicą golfową i ćwiczeniowym putting green.

Hotel organizuje akademie minigolfa, akademie golfa, turnieje sportowe dla firm oraz teambuilding na linach. W hotelu znajdują się również, m.in.: Centrum Delphinus (pływalnia, jacuzzi, sauna sucha i ceramiczna łaźnia parowa, mini gym), korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, SPA, siłownia na świeżym powietrzu dostosowana do treningu kalistenicznego, nowatorski plac zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową i szachami pod chmurką.

Jeśli chciał/abyś sprawdzić ofertę tego obiektu na Twój planowany event firmowy  - wyślij swoje zapytanie do Konflinx!

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

299

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Constellation 1+2+3
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
400
Klasa
175
Podkowa
84
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()