Hotel "Centrum"

Katedralna 14, Kołobrzeg


O obiekcie


Centrum Kształcenia Zawodowego Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu usytuowane jest w centrum Kołobrzegu  przy parku i starówce, 800 metrów od morza, działa w ramach: Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich i posiada atrakcyjną bazę noclegową w samym centrum miasta na poziomie 3-gwiazdkowego hotelu (dawny Hotel “Centrum”).

Sale konferencyjne: Do dyspozycji gości oddano: 2 sale konferencyjne mieszczące do 20 i do 60 osób, dwie pracownie komputerowe po 12 stanowisk + 1 dla prowadzącego oraz nowoczesną pracownię gastronomiczną.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny (projektor, ekran, w sali na 60 osób również nagłośnienie), flipcharty oraz stały dostęp do bezprzewodowego Internetu. W każdej sali lub w bezpośrednim jej sąsiedztwie istnieje możliwość zorganizowania serwisu kawowego.

Na posiłki zapraszamy do restauracji “Impresja”, w której podawane są wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej.

  •     pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe, wszystkie z łazienkami, wyposażone w radio, TV SAT., telefon, lodówkę, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
  •     depozyt w recepcji
  •     łóżeczko dla dziecka
  •     suszarka, żelazko oraz deska do prasowania do wypożyczenia w recepcji
  •     bezpłatna salka ćwiczeń
  •     sale konferencyjne
  •     usługi fryzjerskie

Na życzenie gości organizowane są m.in.: spacer po mieście, rejs statkiem, kolację z muzyką, wycieczki autokarowe po regionie.

Zapytaj Konflinx o najlepszą ofertę organizacji Twojego wydarzenia zaplanowanego w Kołobrzegu! Chętnie pomożemy - zupełnie bezpłatnie!

Szczegóły

Łóżka

266

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala nr 102

Kino
80
Klasa
60
Podkowa
60
Empty conference room image

Sala nr 107

Kino
40
Klasa
30
Podkowa
30
Empty conference room image

Sala nr 104 (komputerowa)

Kino
11
Klasa
11
Podkowa
11
Empty conference room image