Hotel & Restauracja Antonińska

Jana Ostroroga 8 a, Leszno


O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel & Restauracja Antonińska oraz nowoczesne Apartamenty Antonińska mieszczą się w dwóch sąsiadujących  budynkach: odrestaurowanym, ponad stuletnim budynku folwarku i nowo wybudowanym. Obiekt Antonińska Hotel & Apartamenty położony jest w miejscowości Leszno, 80 km na zachód od Poznania.

Sale konferencyjne: 4 nowoczesne sale z pełnym wyposażeniem konferencyjnym, zaciemnieniem i sprzętem. Przeznaczone do komfortowej pracy grup: od 12 do 124 osób (w ustawieniu teatralnym). Każda z sal utrzymana jest w innym stylu i klimacie. Sala U Dziadków - to sala jak w dworku czy pałacyku, inspirowana klasycyzmem, gdzie wystroju dopełniają oryginalne zdjęcia rodzinne w sepii, z pierwszej połowy XX wieku. Sala Loftowa - ascetyczna forma, szaro-siwo-białe kolory, beton architektoniczny, instalacje wentylacji widoczne a do tego czarno białe industrialne zdjęcia z procesu budowy Antonińskiej. Sala BB - nowoczesna, jak w biurowcach, z zabudowanym stołem prezydialnym. Sala Kameralna - najmniejsza z przez nas oferowanych (33 m2), w uniwersalnym stylu sal spotkań. Dwupoziomy taras na dachu budynku (800 mkw. powierzchni) jak w nadmorskim kurorcie, z panoramą na leszczyńskie Antoniny - idealny na mniej formalne części scenariusza, np. wieczorne party albo śniadanie na świeżym powietrzu dla całej grupy.

Dodatkowe atuty: 80 pokoi dla maksymalnie 187 osób, łącznie w Hotelu Antonińska i Apartamentach Antonińska. Z czego aż 37 to pokoje jednoosobowe, w większości z dużym łóżkiem. Wszystkie pokoje w obiekcie mają prywatną łazienkę i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. W niektórych pokojach znajduje się również część wypoczynkowa. Kameralny hotelowy klub, Solankowe , duża restauracja z salą do tańczenia.

Konflinx dostarczy Tobie najlepszą ofertę na organizację imprezy firmowej lub konferencji właśnie tu, w Lesznie.

Cechy obiektu

Spa
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi

Szczegóły

Łóżka

60

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Duża

Kino
100
Klasa
48
Podkowa
50
Empty conference room image

Sala Mała

Kino
15
Empty conference room image

Sala Restauracyjna

Kino
120
Empty conference room image