Hotel 500 Tarnowo Podgórne

Poznańska 145, Tarnowo Podgórne

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Trzygwiazdkowy HOTEL 500 zlokalizowany jest na zachód od Poznania, przy trasie Warszawa - Poznań - Berlin, zaledwie 20 km od centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 15 km od Portu Lotniczego Ławica. Odległość między miastem Poznań a Centrum Konferencyjnym w Tarnowie Podgórnym to zaledwie kilkanaście kilometrów. Na terenie znajduje się bezpłatny, monitorowany parking, na którym zmieści się około 200 aut.

Sale konferencyjne: Obiekt dysponuje 11 salami – wszystkie są przestronne, klimatyzowane z dostępem do światła dziennego. Sale mogą pomieścić od 100 do nawet 300 osób. W standardowym wyposażeniu sali konferencyjnej znajduje się:  flipchart, papier, markery, mikrofon, rzutnik multimedialny, ekran, bezprzewodowy Internet, mównica.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość organizacji tłumaczeń symultanicznych. Dzięki systemowi ścian przesuwnych wszystkie duże salę posiadają możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia

Dodatkowe atuty:  170 pokoi z bezpłatnym Internetem oraz telewizją satelitarną.  W hotelu czeka na Gości elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, a od wczesnej wiosny szef kuchni zaprasza do wspólnego grillowania, pieczenia prosiaka i biesiadowania przy ognisku w pięknie zagospodarowanym otoczeniu przy oczku wodnym w ogrodzie o powierzchni 1 ha.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, wyślij swoje zapytanie do Konflinx - z przyjemnością wrócimy szybko z dobrą ofertą!

 

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Restauracja

Szczegóły

Łóżka

338

Sale konferencyjne

11

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
Klasa
60
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()