Udogodnienia

  • Spacery

Amber Hotel Gdańsk

Gdańsk ulica Powstańców Warszawskich 45, Gdańsk

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Amber położony jest w centrum Gdańska. Jest to doskonałe miejsce do pracy jak i wypoczynku, ale szczególna specjalizacja tego obiektu to spotkania biznesowe, eventy, konwenty, szkolenia czy bankiety.

Sale konferencyjne: Największa z sal pomieści 200 osób, a wszelkie wydarzenia okraszone zostaną wykwintnymi daniami kuchni międzynarodowej. Salę można też podzielić za pomocą mobilnych ścianek na trzy mniejsze pomieszczenia o powierzchniach 70 m2, 80 m2 i 80 m2. Przy takiej aranżacji w każdej z nich można ulokować odpowiednio 50, 60 i 70 osób.

Skrojone pod kątem klienta biznesowego pakiety usług pozwalają skorzystać z oferty w przystępnych cenach. Sale konferencyjne ulokowane są na trzech różnych piętrach naszego budynku tak, by poszczególne wydarzenia nie kolidowały ze sobą, wszysktie wyposażone zostały w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny.

Dodatkowe atuty: 46 pokoi: jedno-, dwu-, i trójosobowych oraz pokoje typu studio.

Po konferencji uczestnicy mogą zrelaksować się w kameralnej Strefie Relaksu SPA zlokalizowanej na poziomie -1 w budynku lub skorzystać z możliwości, jakie daje metropolia i jej liczne atrakcje w tym słynne gdańskie Stare Miasto.

Jednym kliknięciem, z Konflinx zorganizujesz tu udaną konferencję. Zapraszamy!

 

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Parking

WiFi

Nad morzem

Restauracja

Szczegóły

Łóżka

90

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

AMBER A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
60
Klasa
50
Podkowa
50
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()