Hotel Aquarion Zakopane

Jagiellońska 28, Zakopane

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Aquarion położony jest w Zakopanem przu ulicy Jagiellońskiej oddalonej zaledwie 500 metrów od Głównego Dworca PKP. Otoczony górskimi szczytami luksusowy obiekt oferuje aż 136 komfortowych pokoi. Do dyspozycji gości jest także nowoczesny Aqua Park Zakopane i restauracja Górna Stacja.

Sale konferencyjne: trzy nowoczesne, eleganckie i klimatyzowane sale konferencyjne, z możliwością łączenia dla 200 uczestników.

  • Opieka koordynatora ds. konferencji czuwającego nad przebiegiem spotkania.
  • Indywidualnie dobrane menu na lunch i kolację.
  • Przerwy kawowe ze słodkościami domowego wypieku.
  • Darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  • Możliwość organizacji pokazów gotowania dla uczestników konferencji.

 

Dodatkowe atuty: 136 pokoi hotelowych. Wszystki pokojebogato wyposażone we wszystkie nowoczesne wygody.

Restauracja ,,Górna Stacja’’ to miejsce o niepowtarzalnym klimacie i z wyśmienitą kuchnią. Lokal oferuje dania nawiązujące do klasyki europejskich kulinariów, które wzbogacane są regionalnymi akcentami. Kuchnia Hotelu Aquarion bazuje na produktach sezonowych i łączy najnowsze trendy kulinarne z oryginalnymi pomysłami. Tuż przy restauracji znajduje się widokowy lobby bar.


Hotelowa strefa Wellness & SPA, w której warto skorzystać z autorskich zabiegów na twarz i ciało.  Starannie wyselekcjonowane substancje aktywne, opracowane na podstawie najnowszych badań naukowych zapewniają najwyższą skuteczność pielęgnacji.

Goście mogą również odpocząć w jednej z dwóch saun - suchej lub parowej. Miłośnikom bardziej aktywnych form spędzania wolnego czasu, obiket  poleca sprawdzenie kameralnej sali do ćwiczeń.

Hotel Aquarion połączony jest wewnętrznym korytarzem z nowoczesnym Aqua Parkiem Zakopane.

Hotelowi i konferencyjni Goście, mogą w nim korzystać z uroków wodnych atrakcji takich jak baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi i taras widokowy. Bezpośrednie przejście z hotelu do centrum wodnej rozrywki zapewnia komfort i pozwala poczuć się swobodnie, nawet w szlafroku i kapciach.

Na terenie Aqua Parku Zakopane Goście mogą także zagrać w kręgle. Każdy z pięciu torów bowlingowych jest w pełni zautomatyzowany – nad każdym zawieszony jest monitor, który pozwala śledzić na bieżąco automatycznie sumowane wyniki.

Hotel dysponuje garażem podziemnym (opcja dodatkowo płatna) oraz parkingiem zewnętrznym.

Dużym udogodnieniem dla gości jest oferowana przez hotel usługa transportowa.

Jeśli uważasz, że Twoje wydarzenie mogłoby się tu odbyć - napisz do Konflinx! Z pewnością wrócimy z bardzo interesującą ofertą!

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

WiFi

Szczegóły

Łóżka

340

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
90
Klasa
30
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()