Hotel Astor ***

Rozewska 38, Władysławowo

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel Astor położony jest w najpiękniejszym miejscu polskiego Wybrzeża, w Jastrzębiej Górze - jednym z najmodniejszych kurortów nadmorskich, zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku. To najdalej na północ wysunięta miejscowość Polski, szeroka plaża osłonięta klifami, leśne trasy spacerowe i rowerowe, historyczny wąwóz i promenada tętniąca życiem w letnim sezonie. Od 2021 obiekt przeszedł modernizację.

Sale konferencyjne: 5 sal konferencyjnych. Największa, mierząca 800m2 mieści do 1200 osób w układzie teatralnym. System ścian przesuwnych umożliwia dowolną modyfikację dostępnej powierzchni.W wyniku podziału sali za pomocą ścian przesuwnych otrzymamy cztery sale o powierzchni od 170m2 do 235m2. Brooklyn, Manhattan, Broadway, Long Island, idealne do odbycia warsztatów, szkoleń i małych przyjęć okolicznościowych. Nowoczesny wystrój i wyposażenie pozwala zaspokoić wyjątkowo zróżnicowane potrzeby.

Dodatkowe atuty: 113 komfortowych pokoi i apartamantów, co daje ponad 350 miejsc noclegowych, trzy standardy pokojów: STANDARD, KOMFORT oraz DE LUXE - każdy znajdzie przestrzeń idealną dla siebie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, darmowy dostęp do WiFi, potrzebne sprzęty (np. suszarkę do włosów, telefon).

W strefie Fun&Fitness Hotelu Astor***  na gości czekają: siłownia, basen, urokliwe  na spacer po plaży gra na korcie tenisowym. Wieczór to czas idealny na relaks w saunie lub grę w kręgle.

Z zajęć na świeżym powietrzu hotel poleca wycieczki rowerowe, marsze Nordic Walking, integrację nad morzem z elementami rywalizacji (np. rozgrywki paintball, gry terenowe) oraz wieczorne programy rozrywkowe (karaoke, występ kabaretu, impreza taneczna z DJem). Hotel współpracuje z wieloma profesjonalnymi zespołami muzycznymi, zespołami regionalnymi (szanty) oraz animatorami (pokazy taneczne, iluzjonistyczne, warsztaty).

Jeśli rozważasz ten obiekt i chciłabys poznać jego ofertę i porównać z innymi - napisz do Konflinx - bezpłatnie wystąpimy do hotelu z zapytaniem i wrócimy z szybką odpowiedzią.

Cechy obiektu

Basen

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

350

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

NEW YORK możliwy podział na 4 sale
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
1200
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()