Hotel Bania Thermal & Ski

Środkowa 181, Białka Tatrzańska

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Bania to obiekt, który łączy w sobie usługi noclegowe, gastronomiczne, konferencyjne oraz rozrywkowe. Położony jest tuż obok największego w Polsce ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej oraz połączony jest z kompleksem basenów termalnych. 

Sale konferencyjne: Obiekt umożliwia łącznie obsługę nawet do 1000 uczestników szkoleń i warsztatów. Do wyboru jest 14 sal konferencyjnych. Elastyczność aranżacji przestrzeni sprawia, że to od potrzeb klienta zależy, jak będzie podzielona.
Cały budynek Conference Center został wyposażony w windy, osobne toalety, Strefę Vip i Strefę Zieloną, taras oraz palarnię oraz parking podziemny z niemal 300 miejscami parkingowymi.

Dodakowe atuty:  800 miejsc noclegowych w 262 pokojach jedno-, dwu- i czteroosobowych oraz apartamentach.

W obiekcie znajduje się kilka restauracji - Góralska, Tatrzańska, Rohatka.

Góralska kuchnia w eleganckim wydaniu -produkty od lokalnych dostawców, wypiekany chleb, pierogi, własna cukiernię. Tatrzańska oferuje śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Restauracja Rohatka jest kameralnym i klimatycznym miejscem - oferuje domowe specjały oraz dania kuchni włoskiej.

Do przygotowania bankietu po konferencji, imprezy integracyjnej, uroczystego przyjęcie świetnie sprawdzą się Kawiarnia na Szczycie, Karcma Bania, Zielony Szałas i Lobby Bar.

Hotel Bania jest jedynym tego typu obiektem w Polsce połączony z basenami termalnymi i z bezpośrednim dostępem do stoków narciarskich. Wyjazdy integracyjne można wzbogacić o wycieczkę na Trzy Korony lub spływ Dunajcem. Oferta zawiera także wstęp do Klubu Bania, korzystanie z kompleksu Termy Bania oraz Strefy Sielsko Anielsko z saunami. Hotel Bania organizuje góralskie zabawy integracyjne, taneczne oraz sportowe. Współpracuje ze szkółką narciarską i wypożyczalnią sprzętu narciarskiego.

Czy ten obiekt przypadł Tobie do gustu? Napisz do Konflinx w szybkim czasie, prześlemy dobrą ofertę na organizację Twojego eventu, w tym wlaśnie miejscu! Zapraszamy!

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

800

Sale konferencyjne

16

Sale konferencyjne

Sala Trzy Korony
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
430
Klasa
280
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()