Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Droga Do Białego 3, Zakopane

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy hotel jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Od wyciągu narciarskiego Polana Szymoszkowa dzielą go 4 km.

Sale konferencyjne: 11 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Wszystkie dysponują najwyższej jakości sprzętem do nagłośnienia, który umożliwia uczestnikom spotkania swobodne rozmowy i dyskusje oraz znakomitą słyszalność. Sprzęt został profesjonalnie zainstalowany i skonfigurowany przez fachowców,

Dodatkowe atuty: 173 doskonale wyposażone pokoje (w tym komfortowymi apartamentami). Na terenie hotelu Belvedere działają 3 restauracje: Ziemiańska, Wieniawy i Pod Aniołem. Ostatnia z nich dysponuje dużym drewnianym tarasem z pięknym, panoramicznym widokiem na Tatry.

Relaks po godzinach zapewnią gościom Lobby Bar oraz zlokalizowany w podziemiach U-boot Bar, w którym oprócz znakomitych drinków, oraz rozmaitych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, jest możliwość zagrania w bilarda oraz kręgle.Centrum wodno-termalnym zapewnia relaksujące masaże wodne w jacuzzi, rozluźniający pobyt w łaźni rzymskiej oraz odnowę ducha i ciała w saunie fińskiej, tureckiej lub też na podczerwień. Ponadto baseny sportowe i naścienne akwaria, w których pływają egzotyczne, kolorowe ryby.

Przyjrzyj się ofercie tego obiektu i wyślij swoje zapytanie przez Konflinx!

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

350

Sale konferencyjne

11

Sale konferencyjne

Sala im. Piłsudskiego
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
320
Klasa
190
Podkowa
180
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()