Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort

Kępa 84, Sochocin

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel BoniFaCio Spa&Sport Resort usytuowany jest na trasie Warszawa - Gdańsk, 70 km od Warszawy. Położenie w niewielkiej odległości od Portu Lotniczego Modlin sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkania biznesowego bądź pobytu konferencyjnego.

Sale konferencyjne: 6 sal (w tym 3 modułowe o maksymalnej wielkości 300m) przystosowane do organizacji spotkań dla maksymalnie 210 osób.

Nowoczesne centrum konferencyjne, imponująca infrastruktura sportowo-rekreacyjna, szybki dojazd z Warszawy, a do tego profesjonalna i dynamiczna kadra sprawiają, że BoniFaCio SPA & Sport Resort to idealne miejsce na organizację wyjazdów i szkoleń firmowych.

"Autorskie programy profesjonalnych instruktorów i fizjoterapeutów, zamiast hałaśliwych animacji. Dynamiczne zajęcia, a w restauracjach spokój zgodny z ideą slow food". To wyrózniki tego obiektu


Dodatkowe atuty: 55 komfortowo wyposażonych pokoi, strefa SPA & Wellness, basen wewnetrzny oraz basen zewnętrzny.

2 restauracje: Restauracja Żurawia - a'la carte - gdzie panuje błoga przestrzeń, panoramiczny widok, wpadające promienie słońca. A na talerzu idealnie dopracowane i skomponowane danie. Do tego kieliszek doskonałego wina. Bez pośpiechu, bez patrzenia na zegarek, a wszystko to w duchu i z gwarancją jakości potwierdzoną otrzymanym w 2016 roku przez Szefa Darka Ratuszniaka certyfikatem "Slow Food Polska".

Restauracja Żurawia - Bufety Szefa - ideakna na świeżo przygotowywane śniadania,  aromatyczne kawy z ekspresu czy domowe ciasta, bufetowy lunch i zdrowe przekąski.

Sport Bar i Lobby Cafe - w których napijesz się dobrej kawy, aromatycznej herbaty, świeżo wyciskanego soku lub koktajlu warzywnego zjsz desery i wypieki z hotelowej cukierni.

Wieczorem to miejsce idealne na drinka. Niezależnie od tego, czy preferujesz szkockie whisky, orzeźwiającego aperola, czy klasztorne piwa trapistów. Wine Bar Latem na nasłonecznionym tarasie nad basenem nic nie smakuje tak dobrze, jak wina musujące słynnej marki Ferrari. Właśnie dlatego nasz winebar nazywa się Ferrari Pool Ba Sport Bar, Sala klubowa - to miejsce idealne na wieczorne, kameralne spotkania przy drinku i dobrej muzyce muzyków jazzowych lub dj w tle.

Położenie hotelu i profesjonalna infrastruktura sportowa dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, bez względu na pogodę. Boiska, korty, kryty basen, sale fitness, ale i leśne trasy rowerowo-biegowe, wypożyczalnia kajaków, a do tego doświadczona kadra trenerska  - możliwoście jestw iele.

Konflinx serdeczenie zaprasza do wysłania zapytania ofertowego do tego miejsca! Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektu oraz upewnimy się, że spełniają on Twoje wymagania.

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

136

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Pojedyncza
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
60
Klasa
40
Podkowa
24
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()