Hotel Campanile Poznań

Świętego Wawrzyńca 96, Poznań


O obiekcie


Dwugwiazdkowy Hotel Campanile Poznań znajduje się  ok. 2 km od zabytkowej części miasta oraz centrum i 3 km (ok. 12 min jazdy samochodem) od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Od Dworca Poznań Główny dzieli go 8 km (ok. 15 min jazdy samochodem), a od Portu Lotniczego Poznań - Ławica 9 km (ok. 15 min jazdy samochodem).

Sale konferencyjne: 3 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 103 m2, z możliwością organizacji różnego rodzaju spotkań, przyjęć rodzinnych i bankietów do 80 osób, z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Dodatkowe atuty: Hotel oferuje 80 klimatyzowanych,  jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację, bar i ogródek letni. W każdym pokoju znajduje się łóżko z wygodnym materacem, telewizor LCD , biurko, telefon, szafa, stojak na walizkę i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Jest także bezpłatna sieć Wi-Fi. W łazienkach z wanną lub prysznicem dostępna jest suszarka do włosów i kosmetyki. Pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych posiadają odpowiednio przystosowaną łazienkę oraz połączone są wewnętrznymi drzwiami z sąsiednim pokojem. Cenne przedmioty przyjmuje do depozytu recepcja. Można też skorzystać z żelazka i deski do prasowania. Za dodatkową opłatą hotel przyjmuje zwierzęta. 

Konflinx z przyjemnością bezpłatnie przedstawi Tobie dobrą ofertę na organizację wydarzenia w tym hotelu.

Szczegóły

Łóżka

80

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Rusałka

Kino
14
Klasa
10
Podkowa
10
Empty conference room image

Sala Malta

Kino
25
Klasa
20
Podkowa
15
Empty conference room image

Sala Warta

Kino
50
Klasa
25
Podkowa
30
Empty conference room image

Sala Malta+Warta

Kino
90
Klasa
50
Podkowa
50
Empty conference room image