Hotel Campanile Poznań

Świętego Wawrzyńca 96, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Dwugwiazdkowy Hotel Campanile Poznań znajduje się  ok. 2 km od zabytkowej części miasta oraz centrum i 3 km (ok. 12 min jazdy samochodem) od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Od Dworca Poznań Główny dzieli go 8 km (ok. 15 min jazdy samochodem), a od Portu Lotniczego Poznań - Ławica 9 km (ok. 15 min jazdy samochodem).

Sale konferencyjne: 3 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 103 m2, z możliwością organizacji różnego rodzaju spotkań, przyjęć rodzinnych i bankietów do 80 osób, z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Dodatkowe atuty: Hotel oferuje 80 klimatyzowanych,  jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację, bar i ogródek letni. W każdym pokoju znajduje się łóżko z wygodnym materacem, telewizor LCD , biurko, telefon, szafa, stojak na walizkę i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Jest także bezpłatna sieć Wi-Fi. W łazienkach z wanną lub prysznicem dostępna jest suszarka do włosów i kosmetyki. Pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych posiadają odpowiednio przystosowaną łazienkę oraz połączone są wewnętrznymi drzwiami z sąsiednim pokojem. Cenne przedmioty przyjmuje do depozytu recepcja. Można też skorzystać z żelazka i deski do prasowania. Za dodatkową opłatą hotel przyjmuje zwierzęta. 

Konflinx z przyjemnością bezpłatnie przedstawi Tobie dobrą ofertę na organizację wydarzenia w tym hotelu.

Szczegóły

Łóżka

80

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Rusałka
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
14
Klasa
10
Podkowa
10
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()