Hotel Campanile Szczecin

Wyszyńskiego 30, Szczecin

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
114 max

O obiekcie


Dwugwiazdkowy Hotel Campanile Szczecin mieści się w centrum miasta, z widokiem na średniowieczną katedrę Świętego Jakuba,  5 min piechotą znajduje się Stare Miasto łączące zabytkową architekturę z nowoczesnością, a także Zamek Książąt Pomorskich, jedno z głównych centrów kulturalnych miasta. W odległości 700 m od hotelu znajduje się Dworzec PKP Szczecin Główny, a Port Lotniczy Szczecin-Goleniów 46 km (ok. 40 min jazdy samochodem).

Sale konferencyjne: 5 klimatyzowanych sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 190 m2, z pełnym zapleczem gastronomicznym. Sale dają możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań i przyjęć okolicznościowych do 100, a bankietów do 80 osób. Ich aranżację i wielkość można dopasować do indywidualnych potrzeb. Hotel posiada monitorowany parking podziemny. Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dodatkowe atuty: 85 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację z 75 miejscami, bar. Hotel posiada monitorowany parking podziemny. Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Jeśli podoba się Tobie ten obiekt, wyślij do Konflinx swoje zapytanie - z przyjemnością przedstawimy Tobie ciekawą ofertę!

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Restauracja

Bar

Fitness

W mieście

Szczegóły

Gwiazdki

Pokoje

85

Łóżka

170

Sale konferencyjne

6

Jadalnie

1

Pojemność największej jadalni

75

Sale konferencyjne

Sala Bałtycka
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
32
Kino
32
Klasa
16
Podkowa
12
Spotkanie
12
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()