Hotel Diament Arsenal Palace Katowice Chorzow

Paderewskiego 35, Chorzów

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
400 max

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, na terenie którego znajduje się niedawno zmodernizowany Stadion Śląski. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie 5-10 minut od Hotelu.

Sale konferencyjne: 8 sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 15 do 450 osób.

Dodatkowe atuty: Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** tworzy kompleks z Hotelem Diament Bella Notte Katowice/ Chorzów***. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych,  w 160 pokojach.

Restauracja Cesarska w Chorzowie łączy trzy ogólnodostępne sale restauracyjne à la carte, w tym jedną z możliwością rezerwacji stolików. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości. W Restauracji mogą zasmakować wyśmienitej kuchni polskiej i regionalnych specjałów jak i spróbować kuchni śródziemnomorskiej. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.

Do Restauracji Cesarskiej przylega taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem. To jednocześnie osłonięte od wiatru i słonecznego żaru miejsce oferuje swoim Gościom prawdziwe zacisze w sercu Aglomeracji Śląskiej. Taras dostępny jest w sezonie późna wiosna – wczesna jesień.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu dodaj go do listy zapytań. Konflinx zweryfikuje, czy spełni on Twoje oczekiwania!

 

 

Szczegóły

Łóżka

230

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Cesarska
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
400
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()