Hotel Dwór Oliwski

Bytowska 4, Gdańsk


O obiekcie


Dwór Oliwski to piękny XVII-wieczny,  luksusowy dworek pięciogwiazdkowy.  Hotel z restauracją i imponującym kompleksem SPA w cichej, spokojnej okolicy w Gdańsku Oliwie. Zlokalizowany na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 3 min od centrum Sopotu, 10 min od Starego Miasta w Gdański i jedynie 15 min od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Parking na 60 samochodów.

Sale konferencyjne:

Obiekt w swojej ofercie posiada 4 wysokiej klasy klimatyzowane, które połączone, tworzą dwa odrębne pomieszczenia. Dodatkiem do spotkania lub konferencji są przerwy kawowe, które można podać bezpośrednio w sali lub przestronnym foyer konferencyjnym z widokiem na ogród.

Wyjątkowa lokalizacja hotelu umożliwia także organizację firmowych imprez w ogrodzie. Goście do dyspozycji mają klimatyzowany i ogrzewany namiot bankietowy o powierzchni 300m2, w którym pomieści się 120 osób.

Dodatkowe atuty tego miejsca:

Dla gości Hotelu Dwór Oliwski przygotował 56 pokoi standardowych, w tym 1 pokój jednoosobowy i 55 pokoi dwuosobowych. Hotelowa restauracja zachwyca wyśmienitą kuchnią polską i międzynarodową, inspirowaną smakami różnych zakątków świata. Regionalne specjały serwowane są także podczas śniadań. W podziemiach starego dworu mieści się XVII - wieczna winiarnia, oferująca bogaty wybór win z całego świata. Położony w urokliwym otoczeniu dużego ogrodu, hotel jest idealnym miejscem na relaksujący, luksusowy wypoczynek i oferuje szereg zabiegów spa, które zapewnią najwyższy poziom odprężenia.

Konflinx pomoże Ci zorganizować tu najlepszą imprezę firmową.

Cechy obiektu

Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
WiFi

Szczegóły

Łóżka

137

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Biała I

Kino
40
Klasa
30
Podkowa
20
Empty conference room image

Sala Biała II

Kino
40
Klasa
30
Podkowa
20
Empty conference room image

Sala Grafitowa I

Kino
50
Klasa
32
Podkowa
16
Empty conference room image

Sala Grafitowa II

Kino
70
Klasa
50
Podkowa
24
Empty conference room image