Hotel Dyplomat

Dąbrowszczaków 28, Olsztyn

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Dyplomat znajduje się w przedwojennej kamienicy w centrum Olsztyna, przy ul. Dąbrowszczaków. Obiekt jest niezwykle ekskluzywny, utrzymany w stylu butikowym, z kameralnymi wnętrzami i przyjazną obsługą. Luksusowy design i eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne: pierwsza do 100 osób w ustawieniu kinowym lub 80 osób w ustawieniu przy stołach, mniejsza dla około 30 osób oraz gabinet biznesowy z panoramicznym widokiem na miasto, w którym można pomieścić do 25 osób. Każda sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny i klimatyzację.

Dodatkowe atuty: 51 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach. Hotelowa restauracja serwuje wyśmienite potrawy łączące tradycję kulinarną regionu z międzynarodowymi trendami kulinarnymi, a także bogaty wybór starannie wyselekcjonowanych win. Świeże ryby z jeziora Ukiel, oraz piwa z Browaru Kormoran to specjały tego miejsca. Gabinety SPA oraz zaplecze na organizację eventów firmowych zachęcają do organizacji tu spotkań firmowych.

Jeśli uznasz, że to dobry kandydat na organizację spotkania firmowego w tym miejscu, napisz do Konflinx!

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()