Hotel Europeum

Kazimierza Wielkiego 27a, Wrocław

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Europeum zlokalizowany w centrum Wrocławia jest idealnym miejscem nie tylko dla turystów, ale także dla klientów biznesowych. Obiekt zachwyca pod wieloma względami – nowoczesnym i stylowym wystrojem, szeroką gamą udogodnień, ale także położeniem świetnie skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Malownicze jest również bezpośrednie otoczenie hotelu – Dzielnica Czterech Świątyń to miejsce o unikalnym charakterze i wspaniałych zabytkach. To tutaj obywa się wiele wydarzeń kulturalnych. Decydując się na organizację szkolenia w hotelu Europeum można po godzinach skorzystać z szerokiej oferty rozrywek organizowanych przez miasto Wrocław.

Sale konferencyjne: Obiekt posiada własne Centrum Konferencyjne polecane do organizacji spotkań biznesowych oraz szkoleń. Na miejscu dostępne są trzy sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, niezbędny do przeprowadzenia udanej prezentacji. Sale są jasne, dobrze oświetlone i charakteryzują się wysokimi parametrami akustycznymi. Obsługa hotelu wraz z dedykowanym Opiekunem grupy, zapewniają profesjonalną pomoc przy organizacji wydarzenia.

Dodatkowe atuty: Hotel oferuje swoim gościom luksusowe pokoje, które zachwycają nie tylko wystrojem, ale też licznymi udogodnieniami. Wśród nich można wymienić dźwiękoszczelne okna, indywidualnie regulowaną klimatyzację czy też przestronne łazienki. Wszystkie są kompleksowo wyposażone, gwarantując warunki zarówno do wypoczynku jak i pracy. Wygodne i nieskazitelne pokoje to bez wątpienia podstawa każdego biznesowego wyjazdu.

W hotelu znajduje się restauracja Brasserie 27 serwująca dania opierające się na lokalnych produktach. Restauracja zapewnia również obsługę cateringową dopasowaną do rodzaju spotkania. Można zorganizować tutaj zarówno lunch, biznesową kolację jak i elegancki bankiet. Hotel Europeum to miejsce, w którym szczególnie celebruje się śniadania jako posiłek gwarantujący udany dzień. Szeroka oferta śniadaniowa to niebywały atut obiektu, z pewnością umilający każdy pobyt.

Świetna lokalizacja hotelu w samym centrum Wrocławia sprawia, że wszystkie atrakcje turystyczne miasta są w zasięgu ręki. Wystarczy wybrać się na krótki spacer, by znaleźć się na Placu Solnym czy też w Muzeum Pałacu Królewskiego. W obiekcie jest także możliwość wyposażenia rowerów dla osób, które po szkoleniu lubią spędzać czas aktywnie. Nie trzeba jednak opuszczać hotelu, aby zaznać chwili relaksu. Na miejscu dla gości udostępniona jest sala fitness oraz sauna fińska.


Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konlinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

77

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala nr 2
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
33
Klasa
20
Podkowa
14
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()