Hotel Ferreus

Mikołaja Kopernika 6, Kraków


O obiekcie


 

Pięciogwiazdkowy Ferreus Modern Art Deco Kraków  znajduje się w zabytkowej kamienicy położonej na Starym Mieście w Krakowie, 400 metrów od Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego oraz licznych restauracji i muzeów.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne od kameralnych spotkań biznesowych, poprzez przyjęcia, aż do konferencji, szkoleń i wykładów. SALA DIAMENT przeznaczona dla 12 osób,  SALA RUBIN przeznaczona dla  20 osób; SALA SZAFIR przeznaczona dla 90 osób Maksymalna liczba osób zależna jest od pożądanego ustawienia krzeseł.

Dodatkowe atuty: 71 pokoi i apartamentów wyposażonych w najnowsze technologie oraz udogodnienia. Wyjątkowa Restauracja a’la carte serwuje dania międzynarodowe z elementami kuchni regionalnej, klimatyczny Ferreus Club – bar z szerokim wyborem alkoholi z całego świata oraz Cafe Ferreus – kawiarnia serwująca własne wypieki, którymi delektować się można w urokliwej oranżerii. Strefa Wellness & SPA z krytym basenem z hydromasażem i biczami wodnymi, 3 saunami i salą fitness zapraszają do odpoczynku po cięzkim dniu pracy.

Poproś Konflinx o ofertę tego obiektu jeśli uważasz, że spełni Twoje oczekiwania!

 

Szczegóły