Hotel Gołębiewski Karpacz

Na Śnieżkę 2, Karpacz

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Gołębiewski Karpacz znajduje się przy ulicy Karkonoskiej 14. Położony jest na wysokości 800 m n.p.m., u podnóża Śnieżki.

Sale konferencyjne: Hotel oferuje profesjonalne Centrum Kongresowe, w skład którego wchodzą:

  • 28 sal konferencyjnych (o powierzchni od 66 m² do 419 m² - większość jest usytuowana na poziomie 6);
  • Sala kinowa z kinowymi fotelami dla 405 osób i sceną – poziom 6 (zapraszamy również do zapoznania się z repertuarem Sceny Teatralnej Hotelu Gołębiewski);
  • 2 Sale Kongresowe.

Sale konferencyjne są w przeważającej większości usytuowane na poziomie 6 i sąsiadują ze sobą. Prowadzą do nich przestronne korytarze, które podobnie jak przestronne hole – w miarę potrzeby mogą służyć swobodnie jako powierzchnie wystawiennicze. Przy salach znajduje się foyer przystosowane do organizacji przerw kawowych i poczęstunków.

Dodatkowe auty: 2500 miejsc noclegowych w 880 klimatyzowanych pokojach i apartamentach, wyposażonych w TV, Internet, biurko i sejf, które mogą mieć widok na najwyższy szczyt Karkonoszy: Śnieżkę. Ponadto: parking dla blisko 600 aut, grillowisko, kawiarnia PATIO, w której organizowane są koncerty fortepianowe, Aquapark, centrum SPA, klub nocny.

Jeśli ten obiekt przykul Twoją uwagę, poproś Konflinx o ofertę organizacji Twojego wydarzenia, klikając na "wyślij zapytanie"!

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

2000

Sale konferencyjne

26

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna 4.3
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
130
Klasa
60
Podkowa
48
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()