Udogodnienia

  • Siatkówka plażowa

  • Spacery

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

Mrągowska 34, Mikołajki

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Gołębiowski zlokalizowany jest w Mikołajkach, w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się on w sercu krainy wielkich jezior. Lasy, puszcze, rezzerwaty zachęcają gości do przyjazdu właśnie w to miejsce. Miła obsługa, nowoczesne zaplecze konferencyjne przykuwają uwagę.

Sale konferencyjne: Obiekt posiada 20 sal konferencyjnych, w tym 2 sale kongresowe mieszczące od 12 do 1400 osób oraz 3 restauracje, w których można zgromadzić do 700 osób.

Ponad 9000 metrów przestrzeni konferencyjnej. Największa sala mieści do 1400 osób. Sale są nowocześnie wyposażone.Parking hotelowy dla 500 osób. Takie przestrzenie z pewnością można wykorzystać na konferencje czy też targi.
Atrakcje: klub jeździecki, całoroczne lodowisko, siłownia, salon gier, spacery z kucykami, siatkówka plażowa.

Dodatkowe atuty: Do dyspozycji gości przeznaczone jwest  689 pokoi, ( jednoosobowe,dwuosobowe oraz dwuosobowe z dostawką.) mogących pomieścić do 1334 osób.

Pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, garderobę,czajnik. lodówkę, telefon. Obiekt posiada także 12 luksusowych apartamentów. Apartamenty posiadają łazienkę z wanną i kabiną prysznicową, toaletę, garderobę, balkon. W skład wyposażenia wchodzi czajnik, lodówka, ekspres do kawy, 2 telewizory,
suszarka do włosów, leżaki.

Hotel posiada trzy restauracje:,,Zieloną", ,,Czerwoną", oraz ,,Smakolandię". 

Do restauracji ,, Zielonej" możemy wybrać się na romantyczną kolację. W restauracji ,,Czerwonej"  możemy zjeść pyszne śniadania, a ,,Smakolandia"  to królestwo deserów i ciast.

Obiekt posiada 350 miejsc parkingowych, klub jeździecki, salon gier, przystań, całoroczne lodowisko, park wodny, boisko do siatkówki plażowej, a także tawernę, Klub Nocny.

Jeśli chciał/abyś, aby Konflinx bezpłatnie zaprezentował Tobie ofertę cenową planowanego przez Twoja firmę wydarzenia w tym miejscu, napisz do nas!

Z przyjemnością wrócimy do Ciebie z czytelnym obrazem oferty!

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Restauracja

Szczegóły

Łóżka

510

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Kongresowa I
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()