Hotel Górski Czarna Góra

Sienna 4, Sienna

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czarna Perła leży w malowniczej dolince, w samym centrum Czarna Góra Resort – wiodącego ośrodka sportów górskich, w miejscowości Biała Woda, 27 km od Polanicy-Zdroju.

Sale konferencyjne: 5 sal bankietowych do indywidualnych potrzeb klienta. Swoboda aranżacji przestrzeni oraz dodatkowych dekoracji i zdobień pozwala na organizację każdego ważnego wydarzenia. 

Dodatkowe atuty: Pokoje w Czarnej Perle to nie tylko funkcjonalność połączona z pięknym, stylowym designem w modernistycznym, loftowym klimacie, ale przede wszystkim bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji Czarna Góra Resort.

Restauracja to piękne, przytulne i nowoczesne pomieszczenie z dużymi przeszkleniami.

(Summer) Ski Bar to sezonowa restauracja, czynna przez 3 miesiące letnie i 3 miesiące zimowe. Ze względu na bezpośrednie wyjście z Czarnej Perły na rowerową arenę lub stok narciarski, jest otwarta dla wszystkich - zarówno gości hotelowych jak i osób z zewnątrz.

Jeśli uważasz, że ten obiekt mógłby spełnić Twoje oczekiwania - napisz do Konflinx! Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania.

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()