Hotel Gromada Centrum ***/**** Warszawa

plac Powstańców Warszawy 2, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Gromada Centrum znajduje się w Centrum Warszawy przy Pl. Powstańców Warszawy 2. Położony jest blisko Dworca Centralnego, w niedalekim sąsiedztwie dwóch linii metra

Sale konferencyjne: 6 sal konferencyjnych z możliwością ich łączenia. Wszystkie one posiadają: klimatyzację, dostęp do światła dziennego, bezprzewodowy internet, sprzęt konferencyjny, obsługę Koordynatora. Wyjątkowym atutem spośród warszawskich hoteli jest hotelowe wewnętrzne Patio o powierzchni 3200 m2. Goście konferencyjni mogą z niego skorzystać bezpośrednio z sal: Konwalia i Malwa. Jest to idealne miejsce do organizowania imprez na świeżym powietrzu, np. grilla czy letniej biesiady.

Dodatkowe auty: 313 komfortowo urządzonych  pokoi z łazienkami, w 3 różnych kategoriach: standard, business, business plus. Dla najbardziej wymagających Gości dostępne są  również Apartamenty.

Restauracja hotelowa  może pomieścić jednocześnie 200 osób i oferuje swoim Gościom bogate śniadania w formie bufetu oraz organizację cateringu na konferencje i wszelkie eventy.

Dodatkowo hotel dysponuje także Karczmą, urządzoną w stylu staropolskim, gdzie oferowane potrawy nawiązują do tradycyjnej kuchni. Karczma podzielona jest na 6 pomieszczeń, w których łącznie można przyjąć 110 Gości. Każda z sal posiada swój wyjątkowy charakter, oryginalny wystrój i regionalne ozdoby.

W lobby hotelowym, obok recepcji, znajduje się kawiarnia "Cafe Gromada", gdzie  Goście mogą skorzystać z bogatej oferty drinków, kawy, herbaty oraz przekąsek. W kawiarni jest 40 miejsc siedzących. W Hotelu znajduje się duży trzy poziomowy, podziemny parking strzeżony.   

Jeśli chciałabyś poznać ofertę tego obiektu  - wyślij swoje zapytanie do Konflinx - szybko wrócimy z ciekawą ofertą na organizację tutaj Twojego wydarzenia.

 

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

515

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

Sala Malwa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
120
Klasa
80
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()