Hotel H15 Boutique

Poznańska , Warszawa


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy H15 Boutique Hotel & Residence to i miejsce niemające w Warszawie odpowiednika w swojej kategorii. Usytuowana w ścisłym centrum zabytkowa kamienica z XIX wieku.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne: Sala Historyczna to 90 m2, zabytkowa sala z oryginalnym parkietem, ornamentami i symbolami sierpa i młota z czasów, kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Sala konferencyjna mieszcząca się na 1 piętrze, doskonała do organizacji konferencji i eventów do 60 osób. Wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Sala dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Godne uwagi jest hotelowe Patio: 220 m2: całkowicie przeszklone lobby jest idealne do organizacji konferencji prasowych do 90 osób, bankietów do 120 Gości  oraz uroczystych kolacji. Patio wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Dodatkowe atuty: 47 nowoczesnych, starannie wykończonych i zaprojektowanych pokoi i apartamentów.
Restauracja Signature 80 m2, w dwóch połączonych salach restauracji znajduje się 17 stołów z 50 miejscami oraz rozległy bar. Elegancka przestrzeń z oryginalnymi zdobieniami i symbolami sierpa i młota z czasów kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Miejsce idealne na prywatne i biznesowe lunche, kolacje, śniadania prasowe, cocktaile. Do dyspozycji sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją.

Prestige Suite to apartament z obszernym salonem i wygodnym aneksem kuchennym jest idealny do organizacji kameralnych spotkań, małych prezentacji oraz spotkań prasowych do 15 osób. Wyposażony w sprzęt multimedialny (ekran, projektor), Smart TV,  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacji.

Centrum fitness wyposażone w wysokiej klasy sprzęt TechnoGym, który pomoże w utrzymaniu rutyny ćwiczeń. Dla  gości strefa fitness jest czynna od 6:30 do 22:00 i wyposażona jest w atlas, bieżnię, orbitrex, rower treningowy, ławeczkę do brzuszków oraz system hantli Bowflex.

Czy ten obiekt przypadł Tobie do gustu? Napisz do Konflinx w szybkim czasie, prześlemy dobrą ofertę na organizację Twojego eventu, w tym wlaśnie miejscu! Zapraszamy!

Cechy obiektu

WiFi

Szczegóły

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Historyczna

Kino
70
Klasa
36
Podkowa
30
Empty conference room image

Patio

Kino
120
Empty conference room image

Restauracja

Podkowa
50
Empty conference room image

Prestige Suite

Podkowa
15
Empty conference room image