Hotel H15 Boutique

Poznańska , Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy H15 Boutique Hotel & Residence to i miejsce niemające w Warszawie odpowiednika w swojej kategorii. Usytuowana w ścisłym centrum zabytkowa kamienica z XIX wieku.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne: Sala Historyczna to 90 m2, zabytkowa sala z oryginalnym parkietem, ornamentami i symbolami sierpa i młota z czasów, kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Sala konferencyjna mieszcząca się na 1 piętrze, doskonała do organizacji konferencji i eventów do 60 osób. Wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Sala dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Godne uwagi jest hotelowe Patio: 220 m2: całkowicie przeszklone lobby jest idealne do organizacji konferencji prasowych do 90 osób, bankietów do 120 Gości  oraz uroczystych kolacji. Patio wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Dodatkowe atuty: 47 nowoczesnych, starannie wykończonych i zaprojektowanych pokoi i apartamentów.
Restauracja Signature 80 m2, w dwóch połączonych salach restauracji znajduje się 17 stołów z 50 miejscami oraz rozległy bar. Elegancka przestrzeń z oryginalnymi zdobieniami i symbolami sierpa i młota z czasów kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Miejsce idealne na prywatne i biznesowe lunche, kolacje, śniadania prasowe, cocktaile. Do dyspozycji sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją.

Prestige Suite to apartament z obszernym salonem i wygodnym aneksem kuchennym jest idealny do organizacji kameralnych spotkań, małych prezentacji oraz spotkań prasowych do 15 osób. Wyposażony w sprzęt multimedialny (ekran, projektor), Smart TV,  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacji.

Centrum fitness wyposażone w wysokiej klasy sprzęt TechnoGym, który pomoże w utrzymaniu rutyny ćwiczeń. Dla  gości strefa fitness jest czynna od 6:30 do 22:00 i wyposażona jest w atlas, bieżnię, orbitrex, rower treningowy, ławeczkę do brzuszków oraz system hantli Bowflex.

Czy ten obiekt przypadł Tobie do gustu? Napisz do Konflinx w szybkim czasie, prześlemy dobrą ofertę na organizację Twojego eventu, w tym wlaśnie miejscu! Zapraszamy!

Cechy obiektu

WiFi

Szczegóły

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Sala Historyczna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
70
Klasa
36
Podkowa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()